GHIȚĂ & TUNDE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Jieț, Oraș Petrila, înmatriculată la 11 mai 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GHIȚĂ & TUNDE S.R.L.
- CUI
- 46098315
- Nr. înmatriculare
- J20/688/2022
- EUID
- ROONRC.J20/688/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 mai 2022
Sediu social
- Adresă
- Jieț, nr. 1T, Loc. Jieț, Oraș Petrila, Hunedoara
- Localitate
- Loc. Jieț, Oraș Petrila, Hunedoara
- Cod poștal
- 335802
Contact
- Telefon
- 0761 328 775
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 ianuarie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.05.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIURARIU GHEORGHE — administrator
- CIURARIU TÜNDE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 53 din 144 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Hunedoara, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 6.007 din 10.413 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128.931 lei | 10.938 lei | — | 42.708 lei | 7.100 lei | 35.608 lei |
| 2024 | 123.630 lei | 9.055 lei | — | 32.896 lei | 8.227 lei | 24.669 lei |
| 2023 | 104.365 lei | 14.215 lei | — | 18.137 lei | 2.523 lei | 15.614 lei |
| 2022 | 30.528 lei | 1.199 lei | — | 9.726 lei | 8.327 lei | 1.399 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.931 lei
- Venituri totale
- 129.067 lei
- Cheltuieli totale
- 112.604 lei
- Profit brut
- 16.463 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.938 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 26.287 lei
- Active circulante
- 16.421 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 210 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.211 lei
- Datorii
- 7.100 lei
- Capitaluri
- 35.608 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 123.630 lei
- Venituri totale
- 123.631 lei
- Cheltuieli totale
- 110.036 lei
- Profit brut
- 13.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.055 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.364 lei
- Active circulante
- 22.532 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.267 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.265 lei
- Datorii
- 8.227 lei
- Capitaluri
- 24.669 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.365 lei
- Venituri totale
- 104.365 lei
- Cheltuieli totale
- 89.417 lei
- Profit brut
- 14.948 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.215 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.137 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.778 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.359 lei
- Datorii
- 2.523 lei
- Capitaluri
- 15.614 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului