GHETRANSPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 9 februarie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GHETRANSPORT S.R.L.
- CUI
- 43699299
- Nr. înmatriculare
- J4/267/2021
- EUID
- ROONRC.J4/267/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 februarie 2021
Sediu social
- Adresă
- ȘTEFAN CEL MARE, nr. 25, sc. F, ap. 10, Municipiul Bacău, Bacău
- Localitate
- Municipiul Bacău, Bacău
- Cod poștal
- 600360
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.02.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHERASIM OVIDIU-IONUŢ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 659 din 730 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Bacău, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 12.777 din 14.204 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 737%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14.650 lei | 4.910 lei | — | 44.427 lei | 1.045 lei | 43.382 lei |
| 2024 | 1.750 lei | -819 lei | — | 39.772 lei | 1.299 lei | 38.473 lei |
| 2023 | 22.180 lei | 3.238 lei | — | 40.591 lei | 1.300 lei | 39.291 lei |
| 2022 | 50.474 lei | 35.853 lei | — | 36.277 lei | 224 lei | 36.053 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.650 lei
- Venituri totale
- 14.650 lei
- Cheltuieli totale
- 8.827 lei
- Profit brut
- 5.823 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.910 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 44.427 lei
- Stocuri
- 150 lei
- Creanțe
- 26.997 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.280 lei
- Datorii
- 1.045 lei
- Capitaluri
- 43.382 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.750 lei
- Venituri totale
- 1.750 lei
- Cheltuieli totale
- 2.569 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 819 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 819 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.772 lei
- Stocuri
- 150 lei
- Creanțe
- 27.170 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.452 lei
- Datorii
- 1.299 lei
- Capitaluri
- 38.473 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.180 lei
- Venituri totale
- 22.180 lei
- Cheltuieli totale
- 18.325 lei
- Profit brut
- 3.855 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.238 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 40.591 lei
- Stocuri
- 150 lei
- Creanțe
- 27.086 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.355 lei
- Datorii
- 1.300 lei
- Capitaluri
- 39.291 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 50.474 lei
- Venituri totale
- 50.474 lei
- Cheltuieli totale
- 13.107 lei
- Profit brut
- 37.367 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.853 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 36.277 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 26.997 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.280 lei
- Datorii
- 224 lei
- Capitaluri
- 36.053 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4674 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Înmatriculare la registrul comerțului