GHAPHS HAIR ARTISTS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târnăveni, înmatriculată la 25 ianuarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- GHAPHS HAIR ARTISTS SRL
- CUI
- 36944999
- Nr. înmatriculare
- J26/72/2017
- EUID
- ROONRC.J26/72/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 ianuarie 2017
Sediu social
- Adresă
- PĂCII, nr. 10, Municipiul Târnăveni, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târnăveni, Mureș
- Cod poștal
- 545600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.01.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- OLTEAN-VULEA CLAUDIU-SORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 14 din 156 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Mureș, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 7.613 din 16.820 în tot județul, și locul 6.409 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 4%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 276.689 lei | 768 lei | 1 | 245.237 lei | 240.166 lei | 5.071 lei |
| 2024 | 265.395 lei | 47.862 lei | — | 280.608 lei | 186.306 lei | 94.302 lei |
| 2023 | 200.179 lei | 30.861 lei | — | 379.749 lei | 88.264 lei | 291.485 lei |
| 2022 | 141.857 lei | 74.432 lei | — | 280.522 lei | 19.898 lei | 260.624 lei |
| 2021 | 139.742 lei | 59.815 lei | — | 218.529 lei | 32.337 lei | 186.192 lei |
| 2020 | 147.167 lei | 72.286 lei | — | 194.354 lei | 67.977 lei | 126.377 lei |
| 2019 | 137.430 lei | 49.246 lei | — | 141.753 lei | 87.662 lei | 54.091 lei |
| 2018 | 58.624 lei | 2.944 lei | — | 19.514 lei | 14.669 lei | 4.845 lei |
| 2017 | 25.115 lei | 1.701 lei | — | 15.777 lei | 13.876 lei | 1.901 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 276.689 lei
- Venituri totale
- 277.811 lei
- Cheltuieli totale
- 274.265 lei
- Profit brut
- 3.546 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 768 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 206.802 lei
- Active circulante
- 38.435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 24.830 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.605 lei
- Datorii
- 240.166 lei
- Capitaluri
- 5.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 265.395 lei
- Venituri totale
- 333.697 lei
- Cheltuieli totale
- 283.598 lei
- Profit brut
- 50.099 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.862 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.518 lei
- Active circulante
- 263.090 lei
- Stocuri
- 21.539 lei
- Creanțe
- 241.551 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 186.306 lei
- Capitaluri
- 94.302 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.179 lei
- Venituri totale
- 200.181 lei
- Cheltuieli totale
- 163.442 lei
- Profit brut
- 36.739 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.861 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.622 lei
- Active circulante
- 368.127 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 357.996 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.131 lei
- Datorii
- 88.264 lei
- Capitaluri
- 291.485 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului