GGY-TRANSLUX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gorban, Comuna Gorban, înmatriculată la 3 iulie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- GGY-TRANSLUX S.R.L.
- CUI
- 50314395
- Nr. înmatriculare
- J22/2177/2024
- EUID
- ROONRC.J22/2177/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 iulie 2024
Sediu social
- Adresă
- SALCÂMULUI, nr. 2, Sat Gorban, Comuna Gorban, Iași
- Localitate
- Sat Gorban, Comuna Gorban, Iași
- Cod poștal
- 707210
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 3 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.07.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GHEORGHIŢĂ VIOREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 355 din 833 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Iași, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 6.332 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 589%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 668.114 lei | 53.708 lei | 1 | 172.399 lei | 104.326 lei | 68.073 lei |
| 2024 | 96.989 lei | 14.165 lei | 1 | 51.426 lei | 37.061 lei | 14.365 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 668.114 lei
- Venituri totale
- 648.280 lei
- Cheltuieli totale
- 586.118 lei
- Profit brut
- 62.162 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 53.708 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.617 lei
- Active circulante
- 164.782 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.380 lei
- Casa și conturi la bănci
- 128.402 lei
- Datorii
- 104.326 lei
- Capitaluri
- 68.073 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.989 lei
- Venituri totale
- 94.120 lei
- Cheltuieli totale
- 77.257 lei
- Profit brut
- 16.863 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.165 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.426 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.044 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.382 lei
- Datorii
- 37.061 lei
- Capitaluri
- 14.365 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4511 · Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4531 · Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA