GETICA LAND S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, înmatriculată la 12 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- GETICA LAND S.R.L.
- CUI
- 37947926
- Nr. înmatriculare
- J38/790/2017
- EUID
- ROONRC.J38/790/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- Drum Comunal, nr. 138, Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea
- Localitate
- Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea
- Cod poștal
- 247725
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 8 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIUCIOI ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Vâlcea; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 51.671 lei | 14.421 lei | 2 | 154.725 lei | 6.463 lei | 8.113 lei |
| 2020 | 64.617 lei | 1.586 lei | 2 | 182.379 lei | 25.247 lei | -6.308 lei |
| 2019 | 43.000 lei | 13.606 lei | 2 | 234.250 lei | 33.874 lei | -7.894 lei |
| 2018 | — | -21.700 lei | 2 | 202.493 lei | 24.073 lei | -21.500 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.671 lei
- Venituri totale
- 130.661 lei
- Cheltuieli totale
- 115.723 lei
- Profit brut
- 14.938 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.421 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 118.702 lei
- Active circulante
- 36.023 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.900 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.123 lei
- Datorii
- 6.463 lei
- Capitaluri
- 8.113 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 64.617 lei
- Venituri totale
- 89.607 lei
- Cheltuieli totale
- 87.375 lei
- Profit brut
- 2.232 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.586 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 172.250 lei
- Active circulante
- 10.129 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 8.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.129 lei
- Datorii
- 25.247 lei
- Capitaluri
- -6.308 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 43.000 lei
- Venituri totale
- 88.650 lei
- Cheltuieli totale
- 74.614 lei
- Profit brut
- 14.036 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.606 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 168.683 lei
- Active circulante
- 65.567 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 28.840 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.727 lei
- Datorii
- 33.874 lei
- Capitaluri
- -7.894 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 21.700 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.700 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 21.700 lei
- Active imobilizate
- 193.673 lei
- Active circulante
- 8.820 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.820 lei
- Datorii
- 24.073 lei
- Capitaluri
- -21.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului