GERROM PROVIDER SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 26 iulie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- GERROM PROVIDER SRL
- CUI
- 36357676
- Nr. înmatriculare
- J2016010042404
- EUID
- ROONRC.J2016010042404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 iulie 2016
Sediu social
- Adresă
- IANCU CAVALER DE FLONDOR, nr. 7, PARTER, CAMERA 4 (8,88 MP), București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 24051
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 16 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 16.12.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TĂNASE CONDURACHI FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 492 din 2.584 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4120, municipiul București, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 18.241 din 132.176 în tot județul, și locul 867 după numărul de salariați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.194.522 lei | -1.581.281 lei | 136 | 23.906.790 lei | 25.464.167 lei | -1.610.888 lei |
| 2024 | — | -1.023 lei | 1 | 2.117 lei | 16.200 lei | -14.083 lei |
| 2023 | — | -1.942 lei | 1 | 2.299 lei | 15.359 lei | -13.060 lei |
| 2022 | 0 lei | -4.080 lei | 1 | 587 lei | 11.705 lei | -11.118 lei |
| 2021 | — | -1.012 lei | 0 | 131 lei | 7.169 lei | -7.038 lei |
| 2020 | 0 lei | -998 lei | 0 | 42 lei | 6.068 lei | -6.026 lei |
| 2019 | — | -990 lei | 0 | 48 lei | 5.076 lei | -5.028 lei |
| 2018 | 0 lei | -1.570 lei | 0 | 217 lei | 4.255 lei | -4.038 lei |
| 2017 | — | -1.854 lei | 0 | 32 lei | 2.500 lei | -2.468 lei |
| 2016 | 0 lei | -814 lei | 0 | 386 lei | 1.000 lei | -614 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.194.522 lei
- Venituri totale
- 24.205.467 lei
- Cheltuieli totale
- 25.786.748 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.581.281 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.581.281 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 23.906.790 lei
- Stocuri
- 21.691.516 lei
- Creanțe
- 887.107 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.328.167 lei
- Datorii
- 25.464.167 lei
- Capitaluri
- -1.610.888 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 136
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.023 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.023 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.023 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.117 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.117 lei
- Datorii
- 16.200 lei
- Capitaluri
- -14.083 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.942 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.942 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.942 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.299 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.299 lei
- Datorii
- 15.359 lei
- Capitaluri
- -13.060 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4350 · Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 26 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Înregistrare în scopuri de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului