GEOLIV INDEPENDENTS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ulmi, Comuna Ulmi, înmatriculată la 11 iulie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- GEOLIV INDEPENDENTS S.R.L.
- CUI
- 41389020
- Nr. înmatriculare
- J52/841/2019
- EUID
- ROONRC.J52/841/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 iulie 2019
Sediu social
- Adresă
- Principală, nr. 406, Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu
- Localitate
- Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu
- Cod poștal
- 87230
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.07.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NICOLAE LIVIU-GEORGE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Giurgiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | — | 123.782 lei | 0 lei | 123.782 lei |
| 2024 | 66.225 lei | -45.076 lei | 1 | 123.781 lei | 0 lei | 123.781 lei |
| 2023 | 230.336 lei | 45.348 lei | 1 | 173.899 lei | 5.042 lei | 168.857 lei |
| 2022 | 260.893 lei | 54.045 lei | 1 | 124.680 lei | 1.171 lei | 123.509 lei |
| 2021 | 178.048 lei | 28.991 lei | 1 | 71.641 lei | 2.177 lei | 69.464 lei |
| 2020 | 123.648 lei | 16.240 lei | 1 | 41.798 lei | 1.325 lei | 40.473 lei |
| 2019 | 38.507 lei | 24.032 lei | — | 25.942 lei | 1.710 lei | 24.232 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 123.782 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 122.448 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.334 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 123.782 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.225 lei
- Venituri totale
- 66.225 lei
- Cheltuieli totale
- 110.638 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 44.413 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45.076 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 123.781 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 122.447 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.334 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 123.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 230.336 lei
- Venituri totale
- 230.340 lei
- Cheltuieli totale
- 183.034 lei
- Profit brut
- 47.306 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 45.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 173.899 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 162.646 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.253 lei
- Datorii
- 5.042 lei
- Capitaluri
- 168.857 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4741 · Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4743 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4765 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 30 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului