GENLUCA MONDOGRUP S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gohor, Comuna Gohor, înmatriculată la 9 ianuarie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- GENLUCA MONDOGRUP S.R.L.
- CUI
- 38665796
- Nr. înmatriculare
- J2018000013177
- EUID
- ROONRC.J2018000013177
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 ianuarie 2018
Sediu social
- Adresă
- GOHOR, nr. 276A, Sat Gohor, Comuna Gohor, Galați
- Localitate
- Sat Gohor, Comuna Gohor, Galați
- Cod poștal
- 807155
Contact
- Telefon
- 0749 485 210
Date declarate la Ministerul Finanțelor, actualizate la 2 iunie 2026. Sunt datele pe care firma le-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 9 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.01.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ILIE GABRIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Galați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -560 lei | — | 118.560 lei | 75.050 lei | 43.510 lei |
| 2024 | 16.000 lei | -14.665 lei | — | 123.729 lei | 79.659 lei | 44.070 lei |
| 2023 | 7.644 lei | -36.478 lei | 1 | 136.100 lei | 77.365 lei | 58.735 lei |
| 2022 | 394.962 lei | 1.660 lei | 3 | 155.890 lei | 60.677 lei | 95.213 lei |
| 2021 | 676.566 lei | 8.165 lei | 4 | 287.514 lei | 193.961 lei | 93.553 lei |
| 2020 | 605.569 lei | 2.617 lei | 5 | 276.056 lei | 190.668 lei | 85.388 lei |
| 2019 | 629.946 lei | 3.240 lei | 5 | 260.354 lei | 177.583 lei | 82.771 lei |
| 2018 | 607.721 lei | 79.331 lei | 4 | 148.402 lei | 68.871 lei | 79.531 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.220 lei
- Cheltuieli totale
- 4.765 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 545 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 560 lei
- Active imobilizate
- 92.486 lei
- Active circulante
- 26.074 lei
- Stocuri
- 12.353 lei
- Creanțe
- 2.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.416 lei
- Datorii
- 75.050 lei
- Capitaluri
- 43.510 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.000 lei
- Venituri totale
- 19.355 lei
- Cheltuieli totale
- 34.020 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.665 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.665 lei
- Active imobilizate
- 94.069 lei
- Active circulante
- 29.660 lei
- Stocuri
- 12.353 lei
- Creanțe
- 2.002 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.305 lei
- Datorii
- 79.659 lei
- Capitaluri
- 44.070 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.644 lei
- Venituri totale
- 12.358 lei
- Cheltuieli totale
- 48.801 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.443 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.478 lei
- Active imobilizate
- 102.829 lei
- Active circulante
- 33.271 lei
- Stocuri
- 13.614 lei
- Creanțe
- 4.262 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.395 lei
- Datorii
- 77.365 lei
- Capitaluri
- 58.735 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 394.962 lei
- Venituri totale
- 541.501 lei
- Cheltuieli totale
- 535.937 lei
- Profit brut
- 5.564 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.660 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 114.444 lei
- Active circulante
- 41.446 lei
- Stocuri
- 13.614 lei
- Creanțe
- 9.245 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.587 lei
- Datorii
- 60.677 lei
- Capitaluri
- 95.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 676.566 lei
- Venituri totale
- 758.485 lei
- Cheltuieli totale
- 744.413 lei
- Profit brut
- 14.072 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.165 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 128.665 lei
- Active circulante
- 158.849 lei
- Stocuri
- 50.430 lei
- Creanțe
- 19.929 lei
- Casa și conturi la bănci
- 88.490 lei
- Datorii
- 193.961 lei
- Capitaluri
- 93.553 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 605.569 lei
- Venituri totale
- 788.268 lei
- Cheltuieli totale
- 779.398 lei
- Profit brut
- 8.870 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.617 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 114.669 lei
- Active circulante
- 161.387 lei
- Stocuri
- 84.766 lei
- Creanțe
- 57.046 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.575 lei
- Datorii
- 190.668 lei
- Capitaluri
- 85.388 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 629.946 lei
- Venituri totale
- 780.364 lei
- Cheltuieli totale
- 771.159 lei
- Profit brut
- 9.205 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.240 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 47.426 lei
- Active circulante
- 212.928 lei
- Stocuri
- 81.673 lei
- Creanțe
- 37.169 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.086 lei
- Datorii
- 177.583 lei
- Capitaluri
- 82.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 607.721 lei
- Venituri totale
- 607.727 lei
- Cheltuieli totale
- 523.394 lei
- Profit brut
- 84.333 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.331 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 32.367 lei
- Active circulante
- 116.035 lei
- Stocuri
- 204 lei
- Creanțe
- 21.724 lei
- Casa și conturi la bănci
- 94.107 lei
- Datorii
- 68.871 lei
- Capitaluri
- 79.531 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
Contracte publice
- 11 cumpărături directe, de la 7 autorități contractante (2021–2022) · valoare însumată de cel mult 841 mii lei
- 2 contracte atribuite, de la o autoritate contractantă (2020) · valoare însumată de cel mult 763 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA2 atribuiri · cel mult 763 mii lei
- Comuna Boghesti2 atribuiri · cel mult 413 mii lei
- MUNICIPIUL ADJUDo atribuire · cel mult 189 mii lei
- COMUNA GOLOGANU2 atribuiri · cel mult 107 mii lei
- COMUNA GOHOR (Primaria Gohor-Galati)o atribuire · cel mult 45 mii lei
- SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TECUCI2 atribuiri · cel mult 42 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Act aditional modificare contract achizitie Lucrari de reabilitare si prevenirea infiltratiilor
22.416 lei · COMUNA GOLOGANU · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Achizitie conform anunt de publicitate ADV1280504
84.469 lei · COMUNA GOLOGANU · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Lucrari de refacere a finisajelor interioare
188.760 lei · MUNICIPIUL ADJUD · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale
132.020 lei · Comuna Boghesti · CPV 45453000-7 Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Contract nr. 31787
Contract de achizitie publica de lucrari
383.710,35 lei · DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA · CPV 45215200-9 · Procedura simplificata
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 26 noiembrie 2020 și 30 mai 2022. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2511 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 2551 · Acoperirea metalelor (CAEN Rev.3)
- 2553 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului