GENIAL EUGEN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cârlogani, Comuna Cârlogani, înmatriculată la 10 ianuarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GENIAL EUGEN S.R.L.
- CUI
- 6670018
- Nr. înmatriculare
- J28/21/2022
- EUID
- ROONRC.J28/21/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 ianuarie 2022
Sediu social
- Adresă
- CENTRALĂ, nr. 127, Sat Cârlogani, Comuna Cârlogani, Olt
- Localitate
- Sat Cârlogani, Comuna Cârlogani, Olt
- Cod poștal
- 237065
Contact
- Telefon
- 0350 803 728
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 2 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 sept)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 07.01.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- GIURA EUGEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Olt.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.007 lei | — | 57.752 lei | 30.262 lei | 27.490 lei |
| 2024 | — | -1.003 lei | — | 59.759 lei | 30.262 lei | 29.497 lei |
| 2023 | 33.243 lei | 8.920 lei | — | 178.898 lei | 31.898 lei | 147.000 lei |
| 2022 | — | -7.782 lei | 1 | 169.741 lei | 31.661 lei | 138.080 lei |
| 2021 | — | -18.433 lei | 1 | 184.592 lei | 38.730 lei | 145.862 lei |
| 2020 | 109.703 lei | 17.523 lei | 2 | 205.825 lei | 41.531 lei | 164.294 lei |
| 2019 | 237 lei | -12.007 lei | — | 178.694 lei | 31.923 lei | 146.771 lei |
| 2018 | — | -50.159 lei | 1 | 209.143 lei | 50.365 lei | 158.778 lei |
| 2017 | 497 lei | -42.381 lei | — | 259.162 lei | 50.225 lei | 208.937 lei |
| 2016 | 160.401 lei | 73.127 lei | 1 | 317.013 lei | 65.695 lei | 251.318 lei |
| 2015 | 40.866 lei | -10.805 lei | 1 | 235.567 lei | 57.376 lei | 178.191 lei |
| 2014 | 116.094 lei | 85.568 lei | — | 239.468 lei | 50.471 lei | 188.997 lei |
| 2013 | 117.275 lei | -32.817 lei | — | 134.874 lei | 31.446 lei | 103.428 lei |
| 2012 | 5.142 lei | -14.299 lei | 1 | 173.512 lei | 37.267 lei | 136.245 lei |
| 2011 | 31.676 lei | -9.562 lei | 1 | 202.174 lei | 51.629 lei | 150.545 lei |
| 2010 | 15.244 lei | -13.464 lei | 1 | 214.091 lei | 53.985 lei | 160.106 lei |
| 2009 | 163.837 lei | 9.223 lei | 3 | 276.302 lei | 102.732 lei | 173.570 lei |
| 2008 | 520.498 lei | 141.125 lei | 6 | 291.864 lei | 127.517 lei | 164.347 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.007 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.007 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.007 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 57.752 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.278 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.474 lei
- Datorii
- 30.262 lei
- Capitaluri
- 27.490 lei
- Capital subscris vărsat
- 225 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.003 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.003 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.003 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59.759 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.129 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.630 lei
- Datorii
- 30.262 lei
- Capitaluri
- 29.497 lei
- Capital subscris vărsat
- 225 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.243 lei
- Venituri totale
- 33.243 lei
- Cheltuieli totale
- 22.664 lei
- Profit brut
- 10.579 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.920 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 178.898 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 155.916 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.982 lei
- Datorii
- 31.898 lei
- Capitaluri
- 147.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 225 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.