GENEVE NATCOM SISTEMS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Orlea, Comuna Orlea, înmatriculată la 22 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GENEVE NATCOM SISTEMS S.R.L.
- CUI
- 46347017
- Nr. înmatriculare
- J28/663/2022
- EUID
- ROONRC.J28/663/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- VALEA DUNĂRII, nr. 14, Sat Orlea, Comuna Orlea, Olt
- Localitate
- Sat Orlea, Comuna Orlea, Olt
- Cod poștal
- 237305
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Obligații fiscale restante (ANAF)
Compania figurează în lista publicată de ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la data de 30 iunie 2026, cu un total de 286.577 lei.
- Obligații principale
- 199.763 lei
- Accesorii (dobânzi și penalități)
- 86.814 lei
- Din care contestate
- 0 lei
- Mențiune ANAF
- Insolvabil
Defalcare pe bugete
| Buget | Principale | Accesorii | Contestate |
|---|---|---|---|
| Bugetul de stat | 184.236 lei | 85.245 lei | — |
| Bugetul asigurărilor sociale de stat | 11.098 lei | 1.129 lei | — |
| Bugetul asigurărilor pentru șomaj | — | — | — |
| Fondul național unic de asigurări sociale de sănătate | 4.429 lei | 440 lei | — |
Lista ANAF cuprinde doar obligațiile restante peste pragurile legale (art. 162 din Codul de procedură fiscală), așa cum erau înregistrate la data de 30 iunie 2026 și neachitate până la publicare. Între timp sumele pot fi achitate, eșalonate sau contestate.
Clasamentul restanțelor fiscale din Olt →
Sursa: ANAF, lista obligațiilor fiscale restante la 30 iunie 2026, preluată la 2 sept.
Reprezentanți
- VÎŢĂ MATILDA-ALINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Olt; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.236.620 lei | 31.290 lei | 3 | 670.918 lei | 144.614 lei | 526.304 lei |
| 2023 | 938.001 lei | 417.913 lei | 1 | 517.016 lei | 22.003 lei | 495.013 lei |
| 2022 | 134.471 lei | 76.900 lei | — | 81.984 lei | 4.884 lei | 77.100 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.236.620 lei
- Venituri totale
- 1.237.353 lei
- Cheltuieli totale
- 1.168.949 lei
- Profit brut
- 68.404 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.290 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.282 lei
- Active circulante
- 665.636 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 601.715 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.921 lei
- Datorii
- 144.614 lei
- Capitaluri
- 526.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 938.001 lei
- Venituri totale
- 938.001 lei
- Cheltuieli totale
- 510.896 lei
- Profit brut
- 427.105 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 417.913 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.098 lei
- Active circulante
- 510.918 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 461.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.988 lei
- Datorii
- 22.003 lei
- Capitaluri
- 495.013 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 134.471 lei
- Venituri totale
- 134.471 lei
- Cheltuieli totale
- 56.253 lei
- Profit brut
- 78.218 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6 lei
- Active circulante
- 81.978 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 81.978 lei
- Datorii
- 4.884 lei
- Capitaluri
- 77.100 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 6110 · Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu (CAEN Rev.2)
- 6130 · Activități de telecomunicații prin satelit (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului