GENERAL SCHNELL BAU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, înmatriculată la 10 februarie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- GENERAL SCHNELL BAU S.R.L.
- CUI
- 45620444
- Nr. înmatriculare
- J24/220/2022
- EUID
- ROONRC.J24/220/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 10 februarie 2022
Sediu social
- Adresă
- POIENILE DE SUB MUNTE, nr. 246A, Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș
- Localitate
- Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, Maramureș
- Cod poștal
- 437220
Contact
- Telefon
- 0769 716 498
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 21 februarie 2022. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 10.02.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CUBAŞ MARIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Maramureș.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 19.225 lei | 1 | 1.940.085 lei | 562.479 lei | 1.377.606 lei |
| 2024 | 1.167.023 lei | 90.363 lei | 2 | 1.616.556 lei | 258.175 lei | 1.358.381 lei |
| 2023 | 997.613 lei | 914.904 lei | 1 | 1.106.398 lei | 127.027 lei | 979.371 lei |
| 2022 | 188.992 lei | 64.270 lei | 1 | 126.726 lei | 62.256 lei | 64.470 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 562.752 lei
- Cheltuieli totale
- 543.509 lei
- Profit brut
- 19.243 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.225 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 507.953 lei
- Active circulante
- 1.432.132 lei
- Stocuri
- 339.018 lei
- Creanțe
- 1.081.272 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.842 lei
- Datorii
- 562.479 lei
- Capitaluri
- 1.377.606 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.167.023 lei
- Venituri totale
- 1.188.068 lei
- Cheltuieli totale
- 1.062.777 lei
- Profit brut
- 125.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.363 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 285.057 lei
- Active circulante
- 1.331.499 lei
- Stocuri
- 4.317 lei
- Creanțe
- 1.085.456 lei
- Casa și conturi la bănci
- 241.726 lei
- Datorii
- 258.175 lei
- Capitaluri
- 1.358.381 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 997.613 lei
- Venituri totale
- 997.613 lei
- Cheltuieli totale
- 79.147 lei
- Profit brut
- 918.466 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 914.904 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.106.398 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.066.878 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.520 lei
- Datorii
- 127.027 lei
- Capitaluri
- 979.371 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 188.992 lei
- Venituri totale
- 189.265 lei
- Cheltuieli totale
- 123.150 lei
- Profit brut
- 66.115 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.270 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 126.726 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 73.184 lei
- Casa și conturi la bănci
- 53.542 lei
- Datorii
- 62.256 lei
- Capitaluri
- 64.470 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 0210 · Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN Rev.2)
- 0220 · Exploatarea forestieră (CAEN Rev.2)
- 0240 · Activități de servicii anexe silviculturii (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului