GEN FASHION SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Craiova, înmatriculată la 19 iulie 2013.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- GEN FASHION SRL
- CUI
- 32036983
- Nr. înmatriculare
- J16/1179/2013
- EUID
- ROONRC.J16/1179/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 iulie 2013
Sediu social
- Adresă
- DÎMBOVIȚA, nr. 7, bl. C1c, sc. 1, et. 4, ap. 12, Municipiul Craiova, Dolj
- Localitate
- Municipiul Craiova, Dolj
- Cod poștal
- 200150
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- VELICA ADRIANA — administrator
- STOICA BOGDAN — lichidator judiciar
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1.171.777 lei | 46.951 lei | 35 | 1.233.883 lei | 1.391.971 lei | -158.088 lei |
| 2018 | 1.529.569 lei | -212.367 lei | 46 | 1.030.610 lei | 1.235.649 lei | -205.039 lei |
| 2017 | 1.782.962 lei | 425.404 lei | 50 | 771.075 lei | 763.747 lei | 7.328 lei |
| 2016 | 1.617.119 lei | 53.417 lei | 65 | 706.879 lei | 744.955 lei | -38.076 lei |
| 2015 | 1.537.110 lei | 91.368 lei | 52 | 847.845 lei | 411.236 lei | 436.609 lei |
| 2014 | 1.406.424 lei | 266.197 lei | — | 649.817 lei | 311.884 lei | 337.933 lei |
| 2013 | 214.958 lei | 71.536 lei | — | 177.328 lei | 105.592 lei | 71.736 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.171.777 lei
- Venituri totale
- 1.165.837 lei
- Cheltuieli totale
- 1.107.506 lei
- Profit brut
- 58.331 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.951 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.467 lei
- Active circulante
- 1.225.416 lei
- Stocuri
- 383 lei
- Creanțe
- 1.179.437 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.596 lei
- Datorii
- 1.391.971 lei
- Capitaluri
- -158.088 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 35
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.529.569 lei
- Venituri totale
- 1.531.622 lei
- Cheltuieli totale
- 1.724.127 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 192.505 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 212.367 lei
- Active imobilizate
- 37.474 lei
- Active circulante
- 993.136 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 985.318 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.818 lei
- Datorii
- 1.235.649 lei
- Capitaluri
- -205.039 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 46
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.782.962 lei
- Venituri totale
- 1.800.544 lei
- Cheltuieli totale
- 1.335.216 lei
- Profit brut
- 465.328 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 425.404 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.628 lei
- Active circulante
- 717.447 lei
- Stocuri
- 676.782 lei
- Creanțe
- 24.200 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.465 lei
- Datorii
- 763.747 lei
- Capitaluri
- 7.328 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 50
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului