Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

GEBS MARKETING S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Păulești, Comuna Păulești, înmatriculată la 24 mai 2022.

Identitate

Denumire legală
GEBS MARKETING S.R.L.
CUI
46184327
Nr. înmatriculare
J2022000576301
EUID
ROONRC.J2022000576301
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
24 mai 2022

Sediu social

Adresă
GHIOCEILOR, nr. 12, Sat Păulești, Comuna Păulești, Satu Mare
Cod poștal
447230

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 aug)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 24.05.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • GEBRI ADRIAN ȘTEFAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
895 mii lei02022: 33 mii lei2023: 234 mii lei2024: 262 mii lei2025: 895 mii lei2022202320242025
Rezultat net
316 mii lei0-4 mii lei2022: -4 mii lei2023: 12 mii lei2024: 87 mii lei2025: 316 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 3 din 81 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Satu Mare, peste 98% dintre firmele clasei. Locul 2.263 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 242%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025895.182 lei315.724 lei1574.649 lei164.370 lei410.279 lei
2024261.836 lei86.502 lei186.801 lei92.247 lei94.554 lei
2023234.185 lei12.275 lei36.021 lei27.968 lei8.053 lei
202232.892 lei-4.422 lei9.982 lei14.204 lei-4.222 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
895.182 lei
Venituri totale
902.828 lei
Cheltuieli totale
562.436 lei
Profit brut
340.392 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
315.724 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
219.479 lei
Active circulante
355.170 lei
Stocuri
Creanțe
21.228 lei
Casa și conturi la bănci
333.942 lei
Datorii
164.370 lei
Capitaluri
410.279 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
261.836 lei
Venituri totale
261.991 lei
Cheltuieli totale
172.682 lei
Profit brut
89.309 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
86.502 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
186.801 lei
Stocuri
Creanțe
4.105 lei
Casa și conturi la bănci
182.696 lei
Datorii
92.247 lei
Capitaluri
94.554 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
234.185 lei
Venituri totale
280.524 lei
Cheltuieli totale
265.872 lei
Profit brut
14.652 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
12.275 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
36.021 lei
Stocuri
Creanțe
2.175 lei
Casa și conturi la bănci
33.846 lei
Datorii
27.968 lei
Capitaluri
8.053 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 4 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑