GCA OOVERTIME S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 6, înmatriculată la 5 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- GCA OOVERTIME S.R.L.
- CUI
- 41987830
- Nr. înmatriculare
- J40/16663/2019
- EUID
- ROONRC.J40/16663/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- MOINEȘTI, nr. 7, bl. 22, sc. 3, et. 1, ap. 36, CAM. 1, București Sectorul 6, București
- Localitate
- București Sectorul 6, București
- Cod poștal
- 61238
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 13 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 14.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- TĂNASE ANDREEA-IOANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 46.030 lei | 41.713 lei | — | 112.705 lei | 3.967 lei | 108.738 lei |
| 2020 | 97.940 lei | 65.462 lei | — | 69.610 lei | 2.585 lei | 67.025 lei |
| 2019 | 2.450 lei | 1.363 lei | — | 1.637 lei | 74 lei | 1.563 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.030 lei
- Venituri totale
- 46.030 lei
- Cheltuieli totale
- 2.935 lei
- Profit brut
- 43.095 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.713 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 112.705 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 42.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 69.925 lei
- Datorii
- 3.967 lei
- Capitaluri
- 108.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 97.940 lei
- Venituri totale
- 97.940 lei
- Cheltuieli totale
- 29.775 lei
- Profit brut
- 68.165 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.462 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 24 lei
- Active circulante
- 69.586 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.017 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.569 lei
- Datorii
- 2.585 lei
- Capitaluri
- 67.025 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.450 lei
- Venituri totale
- 2.450 lei
- Cheltuieli totale
- 1.013 lei
- Profit brut
- 1.437 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.363 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.637 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.637 lei
- Datorii
- 74 lei
- Capitaluri
- 1.563 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
- 8122 · Activități specializate de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8129 · Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului