GAVRILA - CONSTRUCT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Negoiești, Comuna Melinești, înmatriculată la 2 iulie 2008.
Firma nu este în funcțiune: în dizolvare / lichidare. Firma este în dizolvare sau lichidare, o etapă care se încheie cu radierea. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- GAVRILA - CONSTRUCT SRL
- CUI
- 24131763
- Nr. înmatriculare
- J16/1299/2008
- EUID
- ROONRC.J16/1299/2008
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 iulie 2008
Sediu social
- Adresă
- nr. 265, Sat Negoiești, Comuna Melinești, Dolj
- Localitate
- Sat Negoiești, Comuna Melinești, Dolj
Stare
- Stare ONRC
- dizolvare (cod 1049, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- GAVRILĂ IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 lei | — | 435 lei | 16.050 lei | -15.615 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 435 lei | 16.050 lei | -15.615 lei |
| 2018 | — | 0 lei | — | 435 lei | 16.050 lei | -15.615 lei |
| 2017 | — | 0 lei | — | 435 lei | 16.050 lei | -15.615 lei |
| 2016 | — | 0 lei | — | 435 lei | 16.050 lei | -15.615 lei |
| 2015 | — | 0 lei | — | 435 lei | 16.050 lei | -15.615 lei |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — | 417 lei | 16.050 lei | -15.633 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 417 lei | 16.050 lei | -15.633 lei |
| 2012 | 0 lei | 0 lei | — | 417 lei | 16.050 lei | -15.633 lei |
| 2011 | 0 lei | 0 lei | — | 417 lei | 16.050 lei | -15.633 lei |
| 2010 | — | -1.713 lei | 1 | 417 lei | 16.050 lei | -15.633 lei |
| 2009 | — | -10.912 lei | — | 2.687 lei | 16.607 lei | -13.920 lei |
| 2008 | — | -4.008 lei | 1 | 2.326 lei | 5.334 lei | -3.008 lei |
Toți indicatorii
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 431 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.615 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 431 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.615 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 431 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.615 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 431 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.615 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 431 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.615 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 435 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 431 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.615 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 417 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 413 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 417 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 413 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 417 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 413 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 417 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 413 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 63 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 63 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.713 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 417 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 413 lei
- Datorii
- 16.050 lei
- Capitaluri
- -15.633 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 9.444 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 9.444 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 10.912 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.687 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.683 lei
- Datorii
- 16.607 lei
- Capitaluri
- -13.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 4.008 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 4.008 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 4.008 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.326 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.326 lei
- Datorii
- 5.334 lei
- Capitaluri
- -3.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 1.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
- Înmatriculare la registrul comerțului