GAVARI ASIG CONSULT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, înmatriculată la 15 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GAVARI ASIG CONSULT S.R.L.
- CUI
- 44118017
- Nr. înmatriculare
- J2021001259130
- EUID
- ROONRC.J2021001259130
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- MAMAIA NORD, nr. 20, et. TEHNIC, ap. 35, LOT 1, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Localitate
- Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 11 iun)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HUDIȚEANU IRINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 21 din 147 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6622, județul Constanța, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 10.152 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 1%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 355.235 lei | 119.123 lei | — | 567.366 lei | 448.156 lei | 122.558 lei |
| 2024 | 350.076 lei | 221.348 lei | — | 434.812 lei | 213.979 lei | 222.150 lei |
| 2023 | 227.012 lei | 138.399 lei | — | 267.482 lei | 128.768 lei | 138.714 lei |
| 2021 | 26.880 lei | 24.341 lei | — | 25.332 lei | 791 lei | 24.541 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 355.235 lei
- Venituri totale
- 355.235 lei
- Cheltuieli totale
- 213.171 lei
- Profit brut
- 142.064 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 119.123 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 537.294 lei
- Active circulante
- 30.072 lei
- Stocuri
- 824 lei
- Creanțe
- 27.495 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.753 lei
- Datorii
- 448.156 lei
- Capitaluri
- 122.558 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 350.076 lei
- Venituri totale
- 350.076 lei
- Cheltuieli totale
- 84.360 lei
- Profit brut
- 265.716 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 221.348 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 269.928 lei
- Active circulante
- 164.884 lei
- Stocuri
- 824 lei
- Creanțe
- 156.331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.729 lei
- Datorii
- 213.979 lei
- Capitaluri
- 222.150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 227.012 lei
- Venituri totale
- 227.012 lei
- Cheltuieli totale
- 62.179 lei
- Profit brut
- 164.833 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 138.399 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 110.619 lei
- Active circulante
- 156.863 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.444 lei
- Casa și conturi la bănci
- 154.419 lei
- Datorii
- 128.768 lei
- Capitaluri
- 138.714 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.880 lei
- Venituri totale
- 26.880 lei
- Cheltuieli totale
- 1.748 lei
- Profit brut
- 25.132 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.341 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.534 lei
- Active circulante
- 20.798 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 20.798 lei
- Datorii
- 791 lei
- Capitaluri
- 24.541 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7330 · Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Reactivată fiscal de ANAF
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului