GASTRO ONCOLOGY RESEARCH SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 20 iulie 2004.
Identitate
- Denumire legală
- GASTRO ONCOLOGY RESEARCH SRL
- CUI
- 16611590
- Nr. înmatriculare
- J40/11597/2004
- EUID
- ROONRC.J40/11597/2004
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 iulie 2004
Sediu social
- Adresă
- Aleea Avrig, nr. 10, bl. P5, sc. 2, et. 1, ap. 93, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
- Cod poștal
- 70000
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.07.2004
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CROITORU ADINA-EMILIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.380 din 2.495 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8622, municipiul București, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 61.907 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 290.832 lei | 218.951 lei | — | 229.493 lei | 10.302 lei | 219.191 lei |
| 2024 | 285.432 lei | 213.887 lei | — | 216.219 lei | 2.092 lei | 214.127 lei |
| 2023 | 250.071 lei | 184.216 lei | — | 195.108 lei | 10.652 lei | 184.456 lei |
| 2022 | 115.569 lei | 76.831 lei | — | 77.947 lei | 876 lei | 77.071 lei |
| 2021 | 106.376 lei | 62.964 lei | — | 76.641 lei | 13.437 lei | 63.204 lei |
| 2020 | 243.305 lei | 212.778 lei | — | 223.778 lei | 10.760 lei | 213.018 lei |
| 2019 | 298.801 lei | 262.816 lei | — | 263.582 lei | 526 lei | 263.056 lei |
| 2018 | 228.170 lei | 177.697 lei | — | 181.997 lei | 4.060 lei | 177.937 lei |
| 2017 | 149.639 lei | 77.625 lei | — | 98.285 lei | 20.420 lei | 77.865 lei |
| 2016 | 103.551 lei | 33.732 lei | — | 78.253 lei | 44.281 lei | 33.972 lei |
| 2015 | 113.212 lei | 46.526 lei | — | 204.071 lei | 157.305 lei | 46.766 lei |
| 2014 | 257.331 lei | 180.911 lei | — | 289.088 lei | 107.937 lei | 181.151 lei |
| 2013 | 298.174 lei | 249.056 lei | — | 249.422 lei | 126 lei | 249.296 lei |
| 2012 | 216.298 lei | 162.035 lei | — | 206.628 lei | 44.353 lei | 162.275 lei |
| 2011 | 136.177 lei | 97.228 lei | — | 98.878 lei | 1.410 lei | 97.468 lei |
| 2010 | 118.229 lei | 57.705 lei | — | 84.309 lei | 6.747 lei | 57.945 lei |
| 2009 | 106.610 lei | 52.732 lei | — | 33.969 lei | 14.775 lei | 19.229 lei |
| 2008 | 30.485 lei | -12.132 lei | 1 | 69.964 lei | 104.737 lei | -33.503 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.832 lei
- Venituri totale
- 290.832 lei
- Cheltuieli totale
- 30.495 lei
- Profit brut
- 260.337 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 218.951 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.689 lei
- Active circulante
- 223.804 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 194.359 lei
- Casa și conturi la bănci
- 29.445 lei
- Datorii
- 10.302 lei
- Capitaluri
- 219.191 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.432 lei
- Venituri totale
- 285.459 lei
- Cheltuieli totale
- 31.433 lei
- Profit brut
- 254.026 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 213.887 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.028 lei
- Active circulante
- 209.191 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.304 lei
- Casa și conturi la bănci
- 193.887 lei
- Datorii
- 2.092 lei
- Capitaluri
- 214.127 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 250.071 lei
- Venituri totale
- 250.108 lei
- Cheltuieli totale
- 31.635 lei
- Profit brut
- 218.473 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 184.216 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.340 lei
- Active circulante
- 189.768 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.700 lei
- Casa și conturi la bănci
- 178.068 lei
- Datorii
- 10.652 lei
- Capitaluri
- 184.456 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.569 lei
- Venituri totale
- 115.570 lei
- Cheltuieli totale
- 35.341 lei
- Profit brut
- 80.229 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 76.831 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.607 lei
- Active circulante
- 68.340 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.251 lei
- Casa și conturi la bănci
- 67.089 lei
- Datorii
- 876 lei
- Capitaluri
- 77.071 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.376 lei
- Venituri totale
- 106.711 lei
- Cheltuieli totale
- 40.546 lei
- Profit brut
- 66.165 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.964 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.230 lei
- Active circulante
- 61.411 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.737 lei
- Casa și conturi la bănci
- 55.674 lei
- Datorii
- 13.437 lei
- Capitaluri
- 63.204 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 243.305 lei
- Venituri totale
- 246.565 lei
- Cheltuieli totale
- 27.098 lei
- Profit brut
- 219.467 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 212.778 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.218 lei
- Active circulante
- 216.560 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.689 lei
- Casa și conturi la bănci
- 208.871 lei
- Datorii
- 10.760 lei
- Capitaluri
- 213.018 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 298.801 lei
- Venituri totale
- 302.032 lei
- Cheltuieli totale
- 30.252 lei
- Profit brut
- 271.780 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 262.816 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.878 lei
- Active circulante
- 251.704 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 251.704 lei
- Datorii
- 526 lei
- Capitaluri
- 263.056 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 228.170 lei
- Venituri totale
- 228.689 lei
- Cheltuieli totale
- 44.133 lei
- Profit brut
- 184.556 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 177.697 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.912 lei
- Active circulante
- 175.085 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.581 lei
- Casa și conturi la bănci
- 169.504 lei
- Datorii
- 4.060 lei
- Capitaluri
- 177.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 149.639 lei
- Venituri totale
- 153.067 lei
- Cheltuieli totale
- 70.850 lei
- Profit brut
- 82.217 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 77.625 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 18.821 lei
- Active circulante
- 79.464 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 48.705 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.759 lei
- Datorii
- 20.420 lei
- Capitaluri
- 77.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.551 lei
- Venituri totale
- 103.574 lei
- Cheltuieli totale
- 66.735 lei
- Profit brut
- 36.839 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.732 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 62.378 lei
- Active circulante
- 15.875 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.875 lei
- Datorii
- 44.281 lei
- Capitaluri
- 33.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 113.212 lei
- Venituri totale
- 114.067 lei
- Cheltuieli totale
- 64.118 lei
- Profit brut
- 49.949 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 46.526 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 94.945 lei
- Active circulante
- 109.126 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 109.126 lei
- Datorii
- 157.305 lei
- Capitaluri
- 46.766 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 257.331 lei
- Venituri totale
- 258.546 lei
- Cheltuieli totale
- 69.880 lei
- Profit brut
- 188.666 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 180.911 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 137.587 lei
- Active circulante
- 151.501 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 151.501 lei
- Datorii
- 107.937 lei
- Capitaluri
- 181.151 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 298.174 lei
- Venituri totale
- 299.761 lei
- Cheltuieli totale
- 39.667 lei
- Profit brut
- 260.094 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 249.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.566 lei
- Active circulante
- 244.856 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.682 lei
- Casa și conturi la bănci
- 233.174 lei
- Datorii
- 126 lei
- Capitaluri
- 249.296 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 216.298 lei
- Venituri totale
- 217.317 lei
- Cheltuieli totale
- 24.224 lei
- Profit brut
- 193.093 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 162.035 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.854 lei
- Active circulante
- 200.774 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.160 lei
- Casa și conturi la bănci
- 196.614 lei
- Datorii
- 44.353 lei
- Capitaluri
- 162.275 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 136.177 lei
- Venituri totale
- 137.960 lei
- Cheltuieli totale
- 21.117 lei
- Profit brut
- 116.843 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 97.228 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.875 lei
- Active circulante
- 97.003 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 97.003 lei
- Datorii
- 1.410 lei
- Capitaluri
- 97.468 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 118.229 lei
- Venituri totale
- 119.255 lei
- Cheltuieli totale
- 49.460 lei
- Profit brut
- 69.795 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 57.705 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 6.865 lei
- Active circulante
- 77.444 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 77.444 lei
- Datorii
- 6.747 lei
- Capitaluri
- 57.945 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 106.610 lei
- Venituri totale
- 106.713 lei
- Cheltuieli totale
- 46.220 lei
- Profit brut
- 60.493 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 52.732 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 32.371 lei
- Active circulante
- 1.598 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.598 lei
- Datorii
- 14.775 lei
- Capitaluri
- 19.229 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 30.485 lei
- Venituri totale
- 31.204 lei
- Cheltuieli totale
- 43.336 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 12.132 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 12.132 lei
- Active imobilizate
- 62.252 lei
- Active circulante
- 7.712 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 150 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.562 lei
- Datorii
- 104.737 lei
- Capitaluri
- -33.503 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
Nicio activitate autorizată în instantaneul curent.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (5)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2004
- Înmatriculare la registrul comerțului