GAS TANK DELIVERY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 8 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- GAS TANK DELIVERY S.R.L.
- CUI
- 40935140
- Nr. înmatriculare
- J2019001484227
- EUID
- ROONRC.J2019001484227
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- DECEBAL, nr. 8A, bl. A13, et. 3, ap. 16, Municipiul Iași, Iași
- Localitate
- Municipiul Iași, Iași
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- COCIURCĂ DUMITRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 12 din 127 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4778, județul Iași, peste 91% dintre firmele clasei. Locul 2.945 din 25.031 în tot județul, și locul 5.755 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 113%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.115.506 lei | 204.791 lei | 2 | 851.296 lei | 326.619 lei | 527.351 lei |
| 2024 | 990.938 lei | 68.749 lei | 0 | 525.278 lei | 205.010 lei | 322.560 lei |
| 2023 | 472.090 lei | 67.642 lei | — | 281.435 lei | 29.200 lei | 253.811 lei |
| 2022 | 292.308 lei | 36.758 lei | — | 186.169 lei | 0 lei | 186.169 lei |
| 2021 | 143.436 lei | 18.651 lei | 0 | 152.681 lei | 3.270 lei | 149.411 lei |
| 2020 | 294.661 lei | 90.667 lei | — | 131.000 lei | 0 lei | 131.000 lei |
| 2019 | 145.697 lei | 40.133 lei | — | 43.242 lei | 2.909 lei | 40.333 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.115.506 lei
- Venituri totale
- 2.115.537 lei
- Cheltuieli totale
- 1.879.339 lei
- Profit brut
- 236.198 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 204.791 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 57.157 lei
- Active circulante
- 794.139 lei
- Stocuri
- 514.282 lei
- Creanțe
- 106.039 lei
- Casa și conturi la bănci
- 173.818 lei
- Datorii
- 326.619 lei
- Capitaluri
- 527.351 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 990.938 lei
- Venituri totale
- 997.041 lei
- Cheltuieli totale
- 918.956 lei
- Profit brut
- 78.085 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.749 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 87.335 lei
- Active circulante
- 437.943 lei
- Stocuri
- 258.566 lei
- Creanțe
- 44.931 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.446 lei
- Datorii
- 205.010 lei
- Capitaluri
- 322.560 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 472.090 lei
- Venituri totale
- 472.090 lei
- Cheltuieli totale
- 395.737 lei
- Profit brut
- 76.353 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 67.642 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.544 lei
- Active circulante
- 268.891 lei
- Stocuri
- 192.559 lei
- Creanțe
- 11.816 lei
- Casa și conturi la bănci
- 64.516 lei
- Datorii
- 29.200 lei
- Capitaluri
- 253.811 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului