GAN TOP TRANS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Suseni, Comuna Bogați, înmatriculată la 20 martie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- GAN TOP TRANS S.R.L.
- CUI
- 49800316
- Nr. înmatriculare
- J3/706/2024
- EUID
- ROONRC.J3/706/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 martie 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 313, Sat Suseni, Comuna Bogați, Argeș
- Localitate
- Sat Suseni, Comuna Bogați, Argeș
- Cod poștal
- 117128
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 mar)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.03.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ILIESCU GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.372 din 2.034 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Argeș, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 9.723 din 20.151 în tot județul, și locul 7.620 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 252.591 lei | 83.102 lei | 1 | 237.162 lei | 60.400 lei | 176.762 lei |
| 2024 | 315.842 lei | 93.460 lei | 2 | 160.223 lei | 66.563 lei | 93.660 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 252.591 lei
- Venituri totale
- 256.793 lei
- Cheltuieli totale
- 167.043 lei
- Profit brut
- 89.750 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 83.102 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.000 lei
- Active circulante
- 229.162 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 156.264 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.898 lei
- Datorii
- 60.400 lei
- Capitaluri
- 176.762 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 315.842 lei
- Venituri totale
- 315.842 lei
- Cheltuieli totale
- 218.002 lei
- Profit brut
- 97.840 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 93.460 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.000 lei
- Active circulante
- 152.223 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 106.341 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.882 lei
- Datorii
- 66.563 lei
- Capitaluri
- 93.660 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului
- Înregistrare în scopuri de TVA