GAMAMOB DECORATIV SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Slatina, înmatriculată la 19 septembrie 2013.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- GAMAMOB DECORATIV SRL
- CUI
- 32260386
- Nr. înmatriculare
- J28/536/2013
- EUID
- ROONRC.J28/536/2013
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 septembrie 2013
Sediu social
- Adresă
- DRĂGĂNEȘTI, nr. 22A, spațiul 1, Municipiul Slatina, Olt
- Localitate
- Municipiul Slatina, Olt
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- GHERGHE ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | -50 lei | — | 3.227 lei | 3.592 lei | -365 lei |
| 2020 | — | -50 lei | — | 3.177 lei | 3.492 lei | -315 lei |
| 2019 | — | -34 lei | — | 3.181 lei | 3.446 lei | -265 lei |
| 2018 | — | -87 lei | — | 3.161 lei | 3.392 lei | -231 lei |
| 2017 | — | -63 lei | — | 3.161 lei | 3.305 lei | -144 lei |
| 2016 | — | -90 lei | — | 3.170 lei | 3.251 lei | -81 lei |
| 2015 | — | -116 lei | — | 3.181 lei | 3.172 lei | 9 lei |
| 2014 | 0 lei | -75 lei | — | 3.175 lei | 3.050 lei | 125 lei |
| 2013 | 0 lei | 0 lei | — | 3.200 lei | 3.000 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 50 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50 lei
- Active imobilizate
- 2.956 lei
- Active circulante
- 271 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 271 lei
- Datorii
- 3.592 lei
- Capitaluri
- -365 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 50 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 50 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 50 lei
- Active imobilizate
- 2.956 lei
- Active circulante
- 221 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 221 lei
- Datorii
- 3.492 lei
- Capitaluri
- -315 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 34 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 34 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 34 lei
- Active imobilizate
- 2.956 lei
- Active circulante
- 225 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 225 lei
- Datorii
- 3.446 lei
- Capitaluri
- -265 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 9 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3103 · Fabricarea de saltele și somiere (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.2)
- 4759 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
- Înmatriculare la registrul comerțului