Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

GABYS CHECK SERVICE S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Turulung, Comuna Turulung, înmatriculată la 26 august 2016.

Identitate

Denumire legală
GABYS CHECK SERVICE S.R.L.
CUI
36464141
Nr. înmatriculare
J2016000776306
EUID
ROONRC.J2016000776306
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
26 august 2016

Sediu social

Adresă
AURORA, nr. 329, Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare
Localitate
Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare
Cod poștal
447335

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 ian)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 26.08.2016
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • STUCZ GÁBOR — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
1,7 mil. lei02016: 11 mii lei2017: 58 mii lei2018: fără date2019: 26 mii lei2020: 104 mii lei2021: 180 mii lei2022: 158 mii lei2023: 1,5 mil. lei2024: 1,7 mil. lei2025: 1,7 mil. lei20172019202120232025
Rezultat net
44 mii lei0-25 mii lei2016: -6 mii lei2017: -6 mii lei2018: 0 lei2019: -1.248 lei2020: -18 mii lei2021: 44 mii lei2022: -25 mii lei2023: 28 mii lei2024: 21 mii lei2025: 24 mii lei20172019202120232025

Poziție în sector

Locul 11 din 203 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Satu Mare, peste 95% dintre firmele clasei. Locul 1.480 din 9.047 în tot județul, și locul 990 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20251.707.119 lei24.304 lei7544.765 lei502.207 lei68.391 lei
20241.680.282 lei21.340 lei8395.081 lei446.194 lei43.887 lei
20231.536.116 lei28.171 lei8464.888 lei529.800 lei22.547 lei
2022157.974 lei-25.187 lei6126.551 lei132.175 lei-5.624 lei
2021180.230 lei44.079 lei474.067 lei54.504 lei19.563 lei
2020104.121 lei-17.798 lei330.727 lei55.244 lei-24.517 lei
201926.150 lei-1.248 lei16.295 lei13.014 lei-6.719 lei
20180 lei0 lei0 lei
201757.600 lei-5.545 lei3293 lei11.388 lei-11.095 lei
201610.700 lei-5.550 lei31.768 lei7.318 lei-5.550 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.707.119 lei
Venituri totale
1.707.945 lei
Cheltuieli totale
1.678.321 lei
Profit brut
29.624 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
24.304 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
56.930 lei
Active circulante
487.835 lei
Stocuri
384.144 lei
Creanțe
28.787 lei
Casa și conturi la bănci
74.904 lei
Datorii
502.207 lei
Capitaluri
68.391 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
7

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.680.282 lei
Venituri totale
1.688.730 lei
Cheltuieli totale
1.616.613 lei
Profit brut
72.117 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
21.340 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
31.086 lei
Active circulante
363.995 lei
Stocuri
306.919 lei
Creanțe
11.705 lei
Casa și conturi la bănci
45.371 lei
Datorii
446.194 lei
Capitaluri
43.887 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
8

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.536.116 lei
Venituri totale
1.536.116 lei
Cheltuieli totale
1.495.524 lei
Profit brut
40.592 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
28.171 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
62.598 lei
Active circulante
402.290 lei
Stocuri
191.712 lei
Creanțe
110.722 lei
Casa și conturi la bănci
99.856 lei
Datorii
529.800 lei
Capitaluri
22.547 lei
Capital subscris vărsat
Număr mediu de salariați
8

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Contracte publice

  • o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2024) · valoare însumată de cel mult 2 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Autoritatea contractantă

Ultima atribuire

  1. Cumpărare directă

    REPARATIE AUTO DACIA DUSTER

    2.298,33 lei · COMUNA BOTIZ · CPV 50112000-3 Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)

Clasamentul contractelor publice din Satu Mare

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 29 ianuarie 2024 și 29 ianuarie 2024. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑