GABRIEL VALENTIN ALUMINIUM PVC SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Vicovu de Sus, înmatriculată la 15 iunie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- GABRIEL VALENTIN ALUMINIUM PVC SRL
- CUI
- 37768475
- Nr. înmatriculare
- J33/1048/2017
- EUID
- ROONRC.J33/1048/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 iunie 2017
Sediu social
- Adresă
- CALEA CERNĂUȚI, nr. 554, Oraș Vicovu de Sus, Suceava
- Localitate
- Oraș Vicovu de Sus, Suceava
- Cod poștal
- 727610
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 19 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.06.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEDELCU CORNELIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Suceava; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.782 lei | 4.561 lei | — | 774.847 lei | 735.017 lei | 39.830 lei |
| 2023 | — | -3.559 lei | — | 451.070 lei | 415.802 lei | 35.268 lei |
| 2022 | — | 224 lei | — | 197.877 lei | 159.050 lei | 38.827 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.782 lei
- Venituri totale
- 8.758 lei
- Cheltuieli totale
- 3.065 lei
- Profit brut
- 5.693 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.561 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 753.930 lei
- Active circulante
- 20.917 lei
- Stocuri
- 11.940 lei
- Creanțe
- 3.555 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.422 lei
- Datorii
- 735.017 lei
- Capitaluri
- 39.830 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.559 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.559 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.559 lei
- Active imobilizate
- 450.394 lei
- Active circulante
- 676 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 676 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 415.802 lei
- Capitaluri
- 35.268 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- -224 lei
- Profit brut
- 224 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 224 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 197.877 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 159.050 lei
- Capitaluri
- 38.827 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 2223 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 2512 · Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Reactivată fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2017
- Înmatriculare la registrul comerțului