GABRIEL RESORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, înmatriculată la 3 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- GABRIEL RESORT S.R.L.
- CUI
- 44686408
- Nr. înmatriculare
- J2021002620133
- EUID
- ROONRC.J2021002620133
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 august 2021
Sediu social
- Adresă
- D21, nr. 30, camera 1, Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Localitate
- Loc. Năvodari, Oraș Năvodari, Constanța
- Cod poștal
- 905700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ENE ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 316 din 728 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5520, județul Constanța, peste 57% dintre firmele clasei. Locul 15.108 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 31%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 171.290 lei | 13.676 lei | 1 | 158.480 lei | 107.800 lei | 50.680 lei |
| 2024 | 249.617 lei | 66.724 lei | 1 | 142.694 lei | 6.194 lei | 136.500 lei |
| 2023 | 168.541 lei | 4.822 lei | 1 | 85.769 lei | 15.993 lei | 69.776 lei |
| 2022 | 172.253 lei | 52.176 lei | 1 | 101.245 lei | 30.191 lei | 71.054 lei |
| 2021 | 23.150 lei | 18.678 lei | 1 | 24.231 lei | 5.353 lei | 18.878 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 171.290 lei
- Venituri totale
- 171.290 lei
- Cheltuieli totale
- 154.473 lei
- Profit brut
- 16.817 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.676 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.959 lei
- Active circulante
- 154.521 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 25.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 129.001 lei
- Datorii
- 107.800 lei
- Capitaluri
- 50.680 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 249.617 lei
- Venituri totale
- 249.617 lei
- Cheltuieli totale
- 172.326 lei
- Profit brut
- 77.291 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.724 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.530 lei
- Active circulante
- 138.164 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.264 lei
- Casa și conturi la bănci
- 132.900 lei
- Datorii
- 6.194 lei
- Capitaluri
- 136.500 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 168.541 lei
- Venituri totale
- 168.594 lei
- Cheltuieli totale
- 162.362 lei
- Profit brut
- 6.232 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.822 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.106 lei
- Active circulante
- 80.663 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.041 lei
- Casa și conturi la bănci
- 75.622 lei
- Datorii
- 15.993 lei
- Capitaluri
- 69.776 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 172.253 lei
- Venituri totale
- 172.793 lei
- Cheltuieli totale
- 119.798 lei
- Profit brut
- 52.995 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.176 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 101.245 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.824 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.421 lei
- Datorii
- 30.191 lei
- Capitaluri
- 71.054 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 23.150 lei
- Venituri totale
- 23.150 lei
- Cheltuieli totale
- 3.791 lei
- Profit brut
- 19.359 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.678 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 306 lei
- Active circulante
- 23.925 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.911 lei
- Datorii
- 5.353 lei
- Capitaluri
- 18.878 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului