G & N NUCI AVIROM SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 5 mai 2009.
Identitate
- Denumire legală
- G & N NUCI AVIROM SRL
- CUI
- 25512251
- Nr. înmatriculare
- J2009005532404
- EUID
- ROONRC.J2009005532404
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 mai 2009
Sediu social
- Adresă
- MERIDIANULUI, nr. 48, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 42102
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 8 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.05.2009
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BICHIR NICOLAE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.449.200 lei | 2.100.310 lei | 11 | 13.180.803 lei | 3.947.173 lei | 8.624.635 lei |
| 2023 | 8.497.150 lei | 1.907.076 lei | 12 | 10.182.878 lei | 3.812.948 lei | 6.369.930 lei |
| 2022 | 6.144.047 lei | 909.277 lei | 11 | 8.461.906 lei | 3.693.469 lei | 4.462.854 lei |
| 2021 | 3.618.309 lei | 534.398 lei | 10 | 7.052.511 lei | 3.498.934 lei | 3.553.577 lei |
| 2020 | 2.964.619 lei | 913.849 lei | 10 | 6.323.734 lei | 3.304.555 lei | 3.019.179 lei |
| 2019 | 3.108.690 lei | 552.277 lei | 9 | 5.506.925 lei | 3.216.990 lei | 2.105.330 lei |
| 2018 | 3.242.616 lei | 765.081 lei | 9 | 5.583.422 lei | 3.397.665 lei | 1.553.053 lei |
| 2017 | 3.971.596 lei | 430.811 lei | 8 | 5.197.374 lei | 3.576.697 lei | 787.973 lei |
| 2016 | 3.183.076 lei | 111.089 lei | 11 | 4.415.825 lei | 3.539.443 lei | 357.161 lei |
| 2015 | 3.601.072 lei | 89.757 lei | 10 | 4.732.282 lei | 3.625.155 lei | 246.073 lei |
| 2014 | 3.397.555 lei | 41.176 lei | 9 | 3.961.494 lei | 3.244.713 lei | 156.316 lei |
| 2013 | 2.680.338 lei | 49.833 lei | 8 | 3.113.984 lei | 3.099.064 lei | 14.920 lei |
| 2012 | 1.704.598 lei | 50.334 lei | 4 | 2.350.738 lei | 2.386.451 lei | -34.913 lei |
| 2011 | 1.984.785 lei | 3.733 lei | 5 | 1.866.226 lei | 1.952.272 lei | -85.246 lei |
| 2010 | 19.305 lei | -81.417 lei | — | 1.374.575 lei | 1.465.288 lei | -88.979 lei |
| 2009 | — | -7.762 lei | — | 226.362 lei | 235.658 lei | -7.562 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.449.200 lei
- Venituri totale
- 10.801.542 lei
- Cheltuieli totale
- 8.352.691 lei
- Profit brut
- 2.448.851 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.100.310 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.692.527 lei
- Active circulante
- 10.488.276 lei
- Stocuri
- 1.371.545 lei
- Creanțe
- 217.882 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.898.849 lei
- Datorii
- 3.947.173 lei
- Capitaluri
- 8.624.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.497.150 lei
- Venituri totale
- 13.163.704 lei
- Cheltuieli totale
- 10.935.729 lei
- Profit brut
- 2.227.975 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.907.076 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.618.952 lei
- Active circulante
- 7.563.926 lei
- Stocuri
- 2.098.384 lei
- Creanțe
- 219.121 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.246.421 lei
- Datorii
- 3.812.948 lei
- Capitaluri
- 6.369.930 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.144.047 lei
- Venituri totale
- 9.941.950 lei
- Cheltuieli totale
- 8.933.029 lei
- Profit brut
- 1.008.921 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 909.277 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.970.552 lei
- Active circulante
- 6.491.354 lei
- Stocuri
- 3.164.894 lei
- Creanțe
- 636.636 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.689.824 lei
- Datorii
- 3.693.469 lei
- Capitaluri
- 4.462.854 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.618.309 lei
- Venituri totale
- 6.466.663 lei
- Cheltuieli totale
- 5.895.568 lei
- Profit brut
- 571.095 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 534.398 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.724.876 lei
- Active circulante
- 5.327.635 lei
- Stocuri
- 3.211.409 lei
- Creanțe
- 279.283 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.836.943 lei
- Datorii
- 3.498.934 lei
- Capitaluri
- 3.553.577 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.964.619 lei
- Venituri totale
- 5.983.994 lei
- Cheltuieli totale
- 5.040.944 lei
- Profit brut
- 943.050 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 913.849 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.893.137 lei
- Active circulante
- 4.430.597 lei
- Stocuri
- 2.507.488 lei
- Creanțe
- 288.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.634.179 lei
- Datorii
- 3.304.555 lei
- Capitaluri
- 3.019.179 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.108.690 lei
- Venituri totale
- 5.572.825 lei
- Cheltuieli totale
- 4.989.380 lei
- Profit brut
- 583.445 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 552.277 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.818.081 lei
- Active circulante
- 3.688.844 lei
- Stocuri
- 2.024.956 lei
- Creanțe
- 414.377 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.249.511 lei
- Datorii
- 3.216.990 lei
- Capitaluri
- 2.105.330 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.242.616 lei
- Venituri totale
- 5.532.226 lei
- Cheltuieli totale
- 4.734.638 lei
- Profit brut
- 797.588 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 765.081 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.124.429 lei
- Active circulante
- 3.458.993 lei
- Stocuri
- 1.748.386 lei
- Creanțe
- 341.830 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.368.777 lei
- Datorii
- 3.397.665 lei
- Capitaluri
- 1.553.053 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.971.596 lei
- Venituri totale
- 5.855.508 lei
- Cheltuieli totale
- 5.345.594 lei
- Profit brut
- 509.914 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 430.811 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.828.458 lei
- Active circulante
- 3.368.916 lei
- Stocuri
- 1.410.185 lei
- Creanțe
- 297.037 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.661.694 lei
- Datorii
- 3.576.697 lei
- Capitaluri
- 787.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.183.076 lei
- Venituri totale
- 5.655.033 lei
- Cheltuieli totale
- 5.522.766 lei
- Profit brut
- 132.267 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 111.089 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.893.655 lei
- Active circulante
- 2.522.170 lei
- Stocuri
- 1.437.981 lei
- Creanțe
- 456.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 627.884 lei
- Datorii
- 3.539.443 lei
- Capitaluri
- 357.161 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 11
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.601.072 lei
- Venituri totale
- 5.870.246 lei
- Cheltuieli totale
- 5.763.392 lei
- Profit brut
- 106.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 89.757 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.773.112 lei
- Active circulante
- 2.959.170 lei
- Stocuri
- 1.564.584 lei
- Creanțe
- 334.444 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.060.142 lei
- Datorii
- 3.625.155 lei
- Capitaluri
- 246.073 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 10
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.397.555 lei
- Venituri totale
- 4.778.639 lei
- Cheltuieli totale
- 4.729.620 lei
- Profit brut
- 49.019 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.176 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 991.146 lei
- Active circulante
- 2.970.348 lei
- Stocuri
- 1.337.187 lei
- Creanțe
- 417.629 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.215.532 lei
- Datorii
- 3.244.713 lei
- Capitaluri
- 156.316 lei
- Capital subscris vărsat
- 100.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.680.338 lei
- Venituri totale
- 2.744.560 lei
- Cheltuieli totale
- 2.692.388 lei
- Profit brut
- 52.172 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.833 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.280.451 lei
- Active circulante
- 1.833.533 lei
- Stocuri
- 1.087.177 lei
- Creanțe
- 548.339 lei
- Casa și conturi la bănci
- 198.017 lei
- Datorii
- 3.099.064 lei
- Capitaluri
- 14.920 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 8
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.704.598 lei
- Venituri totale
- 1.978.645 lei
- Cheltuieli totale
- 1.928.091 lei
- Profit brut
- 50.554 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 50.334 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 953.181 lei
- Active circulante
- 1.397.557 lei
- Stocuri
- 495.498 lei
- Creanțe
- 488.349 lei
- Casa și conturi la bănci
- 413.710 lei
- Datorii
- 2.386.451 lei
- Capitaluri
- -34.913 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.984.785 lei
- Venituri totale
- 2.023.132 lei
- Cheltuieli totale
- 2.019.399 lei
- Profit brut
- 3.733 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.733 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 646.170 lei
- Active circulante
- 1.220.056 lei
- Stocuri
- 485.487 lei
- Creanțe
- 289.665 lei
- Casa și conturi la bănci
- 444.904 lei
- Datorii
- 1.952.272 lei
- Capitaluri
- -85.246 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 19.305 lei
- Venituri totale
- 63.737 lei
- Cheltuieli totale
- 143.504 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 79.767 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 81.417 lei
- Active imobilizate
- 680.156 lei
- Active circulante
- 694.419 lei
- Stocuri
- 497.581 lei
- Creanțe
- 181.034 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.804 lei
- Datorii
- 1.465.288 lei
- Capitaluri
- -88.979 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- 7.762 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 7.762 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 7.762 lei
- Active imobilizate
- 212.459 lei
- Active circulante
- 13.903 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 11.438 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.465 lei
- Datorii
- 235.658 lei
- Capitaluri
- -7.562 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0147 · Creșterea păsărilor (CAEN Rev.3)
- 0148 · Creșterea altor animale (CAEN Rev.3)
- 0150 · Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 0162 · Activități auxiliare pentru creșterea animalelor (CAEN Rev.3)
- 0163 · Activități după recoltare și pregătirea semințelor (CAEN Rev.3)
- 1091 · Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
Înregistrări mai vechi (4)
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului