G&G PROFESSIONAL TOOLS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 9 octombrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- G&G PROFESSIONAL TOOLS S.R.L.
- CUI
- 41744814
- Nr. înmatriculare
- J2019004455239
- EUID
- ROONRC.J2019004455239
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 octombrie 2019
Sediu social
- Adresă
- Scărlătescu, nr. 27-29, PARTER, CAMERA NR. 3, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 10 sept)
- Inactiv fiscal
- da (din 10 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 16.02.2026
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CURCA VLADLEN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -26.057 lei | — | 157.083 lei | 377.697 lei | -220.614 lei |
| 2024 | — | -71.483 lei | — | 173.206 lei | 377.606 lei | -194.556 lei |
| 2023 | 249.233 lei | -123.673 lei | — | 228.003 lei | 388.673 lei | -123.073 lei |
| 2022 | 940.116 lei | 41.425 lei | 1 | 621.162 lei | 553.017 lei | 87.503 lei |
| 2021 | 626.942 lei | 2.041 lei | 2 | 258.798 lei | 238.580 lei | 46.077 lei |
| 2020 | 1.146.122 lei | 49.506 lei | 1 | 144.084 lei | 100.048 lei | 44.036 lei |
| 2019 | 14.288 lei | -5.970 lei | 0 | 4.573 lei | 10.343 lei | -5.770 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 202 lei
- Cheltuieli totale
- 26.259 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 26.057 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 26.057 lei
- Active imobilizate
- 10.318 lei
- Active circulante
- 146.765 lei
- Stocuri
- 30.340 lei
- Creanțe
- 116.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- -131 lei
- Datorii
- 377.697 lei
- Capitaluri
- -220.614 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.080 lei
- Cheltuieli totale
- 72.563 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 71.483 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 71.483 lei
- Active imobilizate
- 26.440 lei
- Active circulante
- 146.766 lei
- Stocuri
- 30.340 lei
- Creanțe
- 116.556 lei
- Casa și conturi la bănci
- -130 lei
- Datorii
- 377.606 lei
- Capitaluri
- -194.556 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 249.233 lei
- Venituri totale
- 253.438 lei
- Cheltuieli totale
- 377.111 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 123.673 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 123.673 lei
- Active imobilizate
- 43.280 lei
- Active circulante
- 184.723 lei
- Stocuri
- 50.822 lei
- Creanțe
- 115.415 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.486 lei
- Datorii
- 388.673 lei
- Capitaluri
- -123.073 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 940.116 lei
- Venituri totale
- 944.124 lei
- Cheltuieli totale
- 885.345 lei
- Profit brut
- 58.779 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.425 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 57.185 lei
- Active circulante
- 563.977 lei
- Stocuri
- 66.561 lei
- Creanțe
- 393.033 lei
- Casa și conturi la bănci
- 104.383 lei
- Datorii
- 553.017 lei
- Capitaluri
- 87.503 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 626.942 lei
- Venituri totale
- 627.340 lei
- Cheltuieli totale
- 619.151 lei
- Profit brut
- 8.189 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.041 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 71.931 lei
- Active circulante
- 186.867 lei
- Stocuri
- 19.869 lei
- Creanțe
- 42.962 lei
- Casa și conturi la bănci
- 124.036 lei
- Datorii
- 238.580 lei
- Capitaluri
- 46.077 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.146.122 lei
- Venituri totale
- 1.146.122 lei
- Cheltuieli totale
- 1.085.508 lei
- Profit brut
- 60.614 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 49.506 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.913 lei
- Active circulante
- 142.171 lei
- Stocuri
- 2.147 lei
- Creanțe
- 9.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.299 lei
- Datorii
- 100.048 lei
- Capitaluri
- 44.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.288 lei
- Venituri totale
- 14.288 lei
- Cheltuieli totale
- 19.829 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.541 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.970 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 4.573 lei
- Stocuri
- 1.910 lei
- Creanțe
- 4 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.659 lei
- Datorii
- 10.343 lei
- Capitaluri
- -5.770 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 3524 · Depozitarea gazelor, ca parte a serviciilor de furnizare (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4726 · Comerț cu amănuntul al produselor din tutun (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4783 · Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului