G.A. IULYEDILIȚIA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Gugești, Comuna Gugești, înmatriculată la 25 septembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- G.A. IULYEDILIȚIA S.R.L.
- CUI
- 41683075
- Nr. înmatriculare
- J2019000988393
- EUID
- ROONRC.J2019000988393
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- M. KOGĂLNICEANU, nr. 5, bl. 5, et. 3, ap. 15, Sat Gugești, Comuna Gugești, Vrancea
- Localitate
- Sat Gugești, Comuna Gugești, Vrancea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANTONACHE IULIAN-NICOLAE — administrator
- GHINEA IULIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Vrancea.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.284 lei | — | 8.334 lei | 6.600 lei | 1.734 lei |
| 2024 | — | -8.577 lei | — | 5.068 lei | 2.051 lei | 3.017 lei |
| 2023 | 22.996 lei | 10.062 lei | — | 12.527 lei | 1.714 lei | 10.813 lei |
| 2022 | 4.990 lei | 551 lei | — | 2.066 lei | 1.315 lei | 751 lei |
| 2021 | 0 lei | -4.603 lei | — | 57.329 lei | 745 lei | 56.584 lei |
| 2020 | 41.500 lei | 8.825 lei | — | 61.995 lei | 808 lei | 61.187 lei |
| 2019 | 80.000 lei | 52.162 lei | — | 53.562 lei | 1.200 lei | 52.362 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.284 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.284 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.284 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.334 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.334 lei
- Datorii
- 6.600 lei
- Capitaluri
- 1.734 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 8.577 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.577 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.577 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.068 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.068 lei
- Datorii
- 2.051 lei
- Capitaluri
- 3.017 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.996 lei
- Venituri totale
- 22.996 lei
- Cheltuieli totale
- 11.017 lei
- Profit brut
- 11.979 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.062 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 12.527 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 12.527 lei
- Datorii
- 1.714 lei
- Capitaluri
- 10.813 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului