G&A GLOBAL CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Satu Mare, înmatriculată la 12 august 2021.
Identitate
- Denumire legală
- G&A GLOBAL CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 44733089
- Nr. înmatriculare
- J2021000812303
- EUID
- ROONRC.J2021000812303
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 august 2021
Sediu social
- Adresă
- 25 OCTOMBRIE, bl. T4, ap. 11, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Satu Mare, Satu Mare
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iun)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.08.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GLODEAN ARNOLD JANOS — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Satu Mare.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -792 lei | — | 14.103 lei | 0 lei | 14.103 lei |
| 2024 | 12.000 lei | 9.415 lei | — | 16.583 lei | 1.688 lei | 14.895 lei |
| 2023 | — | -432 lei | — | 5.480 lei | 0 lei | 5.480 lei |
| 2022 | 8.100 lei | 4.900 lei | — | 8.389 lei | 2.477 lei | 5.912 lei |
| 2021 | 5.700 lei | 812 lei | — | 1.093 lei | 81 lei | 1.012 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 792 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 792 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 792 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.103 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.103 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 14.103 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.000 lei
- Venituri totale
- 12.001 lei
- Cheltuieli totale
- 898 lei
- Profit brut
- 11.103 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.415 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.583 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 16.583 lei
- Datorii
- 1.688 lei
- Capitaluri
- 14.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 432 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 432 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 432 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.480 lei
- Stocuri
- 201 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.279 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 5.480 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.100 lei
- Venituri totale
- 8.100 lei
- Cheltuieli totale
- 2.993 lei
- Profit brut
- 5.107 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.900 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 76 lei
- Active circulante
- 8.313 lei
- Stocuri
- 201 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.112 lei
- Datorii
- 2.477 lei
- Capitaluri
- 5.912 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.700 lei
- Venituri totale
- 5.700 lei
- Cheltuieli totale
- 4.717 lei
- Profit brut
- 983 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 812 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81 lei
- Active circulante
- 1.012 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.012 lei
- Datorii
- 81 lei
- Capitaluri
- 1.012 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6621 · Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor (CAEN Rev.3)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 7731 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente agricole (CAEN Rev.3)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 7733 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7911 · Activități ale agențiilor turistice (CAEN Rev.3)
- 7990 · Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN Rev.3)
- 8291 · Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului