FVD ECO ENERGY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 21 octombrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FVD ECO ENERGY S.R.L.
- CUI
- 45094951
- Nr. înmatriculare
- J2021018088408
- EUID
- ROONRC.J2021018088408
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 octombrie 2021
Sediu social
- Adresă
- Lt. Radu Beller, nr. 3-5, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.10.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOKONAL FRANCISC STEFAN ANTON — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.962 lei | — | 6.946 lei | 26.802 lei | -19.856 lei |
| 2024 | — | -5.352 lei | — | 19.638.714.839 lei | 22.060 lei | 19.638.692.779 lei |
| 2023 | — | -6.069 lei | — | 19.638.713.848 lei | 15.717 lei | 19.638.698.131 lei |
| 2022 | — | -4.649 lei | — | 860 lei | 5.333 lei | -4.473 lei |
| 2021 | — | -24 lei | — | 335 lei | 159 lei | 176 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 3.962 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.962 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.962 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 6.946 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.935 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.011 lei
- Datorii
- 26.802 lei
- Capitaluri
- -19.856 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.352 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.352 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.352 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.638.714.839 lei
- Stocuri
- 19.638.708.674 lei
- Creanțe
- 3.154 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.011 lei
- Datorii
- 22.060 lei
- Capitaluri
- 19.638.692.779 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.069 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.069 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.069 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.638.713.848 lei
- Stocuri
- 19.638.708.674 lei
- Creanțe
- 2.163 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.011 lei
- Datorii
- 15.717 lei
- Capitaluri
- 19.638.698.131 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.649 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.649 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.649 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 860 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 820 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40 lei
- Datorii
- 5.333 lei
- Capitaluri
- -4.473 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 24 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24 lei
- Active imobilizate
- 135 lei
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 200 lei
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 159 lei
- Capitaluri
- 176 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului