FUSEN GRAPHIC FILMS RO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, înmatriculată la 5 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- FUSEN GRAPHIC FILMS RO S.R.L.
- CUI
- 40734529
- Nr. înmatriculare
- J5/846/2019
- EUID
- ROONRC.J5/846/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- OGORULUI, nr. 23A, Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor
- Localitate
- Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor
- Cod poștal
- 417515
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 6 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CRISTEA NICOLAE-EMANUEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 12 din 25 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4762, județul Bihor, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 7.590 din 22.498 în tot județul, și locul 5.827 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 46%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 475.778 lei | 28.208 lei | 2 | 164.730 lei | 116.296 lei | 48.434 lei |
| 2024 | 326.788 lei | 29.054 lei | 2 | 119.105 lei | 76.435 lei | 42.670 lei |
| 2023 | 179.772 lei | 37.330 lei | 2 | 58.215 lei | 20.685 lei | 37.530 lei |
| 2022 | 215.254 lei | 44.130 lei | 2 | 76.451 lei | 32.099 lei | 44.352 lei |
| 2021 | 310.147 lei | 83.868 lei | 2 | 120.787 lei | 36.486 lei | 84.301 lei |
| 2020 | 162.022 lei | 77.020 lei | 2 | 67.377 lei | 15.944 lei | 51.433 lei |
| 2019 | 3.655 lei | -25.787 lei | 1 | 7.225 lei | 32.812 lei | -25.587 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 475.778 lei
- Venituri totale
- 475.806 lei
- Cheltuieli totale
- 438.925 lei
- Profit brut
- 36.881 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.208 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.187 lei
- Active circulante
- 162.543 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.610 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.933 lei
- Datorii
- 116.296 lei
- Capitaluri
- 48.434 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 326.788 lei
- Venituri totale
- 326.817 lei
- Cheltuieli totale
- 293.948 lei
- Profit brut
- 32.869 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.054 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.187 lei
- Active circulante
- 116.918 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 36.744 lei
- Casa și conturi la bănci
- 80.174 lei
- Datorii
- 76.435 lei
- Capitaluri
- 42.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 179.772 lei
- Venituri totale
- 179.980 lei
- Cheltuieli totale
- 141.164 lei
- Profit brut
- 38.816 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.330 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.187 lei
- Active circulante
- 56.028 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.096 lei
- Casa și conturi la bănci
- 41.932 lei
- Datorii
- 20.685 lei
- Capitaluri
- 37.530 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului