FURTHER EAST RECORDS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 14 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- FURTHER EAST RECORDS S.R.L.
- CUI
- 37977943
- Nr. înmatriculare
- J2017012654406
- EUID
- ROONRC.J2017012654406
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- MARINARILOR, nr. 23-25, bl. 5/2, sc. B, ap. 11, PARTER, CAMERA 2, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GALEŞ ANDREI IULIAN — administrator
- GALEŞ MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 92 din 250 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5920, municipiul București, peste 64% dintre firmele clasei. Locul 63.184 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 282.005 lei | 52.103 lei | 1 | 204.101 lei | 151.638 lei | 52.463 lei |
| 2024 | 198.139 lei | 52.093 lei | — | 211.258 lei | 70.707 lei | 141.327 lei |
| 2023 | 98.030 lei | 80.706 lei | — | 94.393 lei | 5.377 lei | 89.234 lei |
| 2022 | 8.169 lei | 7.315 lei | — | 16.494 lei | 8.036 lei | 8.528 lei |
| 2021 | 29 lei | -459 lei | — | 9.040 lei | 8.036 lei | 1.213 lei |
| 2020 | 7.323 lei | 6.410 lei | — | 10.369 lei | 8.697 lei | 1.672 lei |
| 2019 | 22.797 lei | -5.038 lei | — | 7.259 lei | 11.997 lei | -4.738 lei |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | — | 324 lei | 2.207 lei | 200 lei |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | — | 324 lei | 2.207 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 282.005 lei
- Venituri totale
- 283.758 lei
- Cheltuieli totale
- 228.891 lei
- Profit brut
- 54.867 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.103 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 74.961 lei
- Active circulante
- 129.140 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 86.427 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.713 lei
- Datorii
- 151.638 lei
- Capitaluri
- 52.463 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 198.139 lei
- Venituri totale
- 198.448 lei
- Cheltuieli totale
- 131.731 lei
- Profit brut
- 66.717 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.093 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 110.943 lei
- Active circulante
- 100.315 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 56.091 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.224 lei
- Datorii
- 70.707 lei
- Capitaluri
- 141.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 98.030 lei
- Venituri totale
- 98.126 lei
- Cheltuieli totale
- 3.519 lei
- Profit brut
- 94.607 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 80.706 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 94.393 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 8.600 lei
- Casa și conturi la bănci
- 85.793 lei
- Datorii
- 5.377 lei
- Capitaluri
- 89.234 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.169 lei
- Venituri totale
- 8.190 lei
- Cheltuieli totale
- 641 lei
- Profit brut
- 7.549 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.315 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.494 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.195 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.299 lei
- Datorii
- 8.036 lei
- Capitaluri
- 8.528 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 29 lei
- Venituri totale
- 47 lei
- Cheltuieli totale
- 506 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 459 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 459 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.040 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.040 lei
- Datorii
- 8.036 lei
- Capitaluri
- 1.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.323 lei
- Venituri totale
- 7.326 lei
- Cheltuieli totale
- 696 lei
- Profit brut
- 6.630 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.410 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 10.369 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 7.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.369 lei
- Datorii
- 8.697 lei
- Capitaluri
- 1.672 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 22.797 lei
- Venituri totale
- 22.862 lei
- Cheltuieli totale
- 27.216 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.354 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.038 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 7.259 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.259 lei
- Datorii
- 11.997 lei
- Capitaluri
- -4.738 lei
- Capital subscris vărsat
- 300 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 124 lei
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 2.207 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 0 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 124 lei
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 2.207 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1820 · Reproducerea înregistrărilor (CAEN Rev.3)
- 4931 · Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic (CAEN Rev.3)
- 4932 · Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN Rev.3)
- 4934 · Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi (CAEN Rev.3)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.3)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.3)
- 5812 · Activități de editare a ziarelor (CAEN Rev.3)
- 5813 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.3)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.3)
- 5920 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.3)
- 7721 · Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv (CAEN Rev.3)
- 7722 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 7734 · Activități de închiriere și leasing cu echipamente de transport pe apă (CAEN Rev.3)
- 7739 · Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9011 · Activități de creație literară și compoziție muzicală (CAEN Rev.3)
- 9012 · Activități de creație în domeniul artelor vizuale (CAEN Rev.3)
- 9013 · Alte activități de creație artistică (CAEN Rev.3)
- 9020 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.3)
- 9039 · Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
- 9531 · Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 9540 · Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului