Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

FUN & TASTY 22 S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Bacău, înmatriculată la 27 iunie 2022.

Identitate

Denumire legală
FUN & TASTY 22 S.R.L.
CUI
46374623
Nr. înmatriculare
J2022001087040
EUID
ROONRC.J2022001087040
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
27 iunie 2022

Sediu social

Adresă
MILCOV, nr. 12, bl. 12, sc. A, et. 2, ap. 7, Municipiul Bacău, Bacău
Localitate
Municipiul Bacău, Bacău
Cod poștal
600148

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 27.06.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • ANTOHE-MARICA PAUL-IONUȚ — administrator
  • UNGUREANU CRISTIAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
191 mii lei02022: 0 lei2023: 89 mii lei2024: 191 mii lei2025: 176 mii lei2022202320242025
Rezultat net
75 mii lei0-49 mii lei2022: -49 mii lei2023: -39 mii lei2024: 75 mii lei2025: 52 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 20 din 60 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9329, județul Bacău, peste 68% dintre firmele clasei. Locul 7.999 din 14.204 în tot județul, și locul 5.012 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 8%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025176.333 lei51.544 lei1241.312 lei193.959 lei39.258 lei
2024190.768 lei74.734 lei1246.413 lei153.475 lei-12.285 lei
202389.451 lei-38.556 lei1298.098 lei182.766 lei-87.019 lei
20220 lei-48.663 lei1309.625 lei157.571 lei-48.463 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
176.333 lei
Venituri totale
291.340 lei
Cheltuieli totale
238.033 lei
Profit brut
53.307 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
51.544 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
202.853 lei
Active circulante
38.459 lei
Stocuri
20.067 lei
Creanțe
6.668 lei
Casa și conturi la bănci
11.724 lei
Datorii
193.959 lei
Capitaluri
39.258 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
190.768 lei
Venituri totale
297.014 lei
Cheltuieli totale
220.408 lei
Profit brut
76.606 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
74.734 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
217.174 lei
Active circulante
29.239 lei
Stocuri
16.402 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
12.837 lei
Datorii
153.475 lei
Capitaluri
-12.285 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
89.451 lei
Venituri totale
180.248 lei
Cheltuieli totale
217.909 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
37.661 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
38.556 lei
Active imobilizate
255.664 lei
Active circulante
42.434 lei
Stocuri
18.897 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
23.537 lei
Datorii
182.766 lei
Capitaluri
-87.019 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
6.935 lei
Cheltuieli totale
55.598 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
48.663 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
48.663 lei
Active imobilizate
281.054 lei
Active circulante
28.571 lei
Stocuri
15.380 lei
Creanțe
480 lei
Casa și conturi la bănci
12.711 lei
Datorii
157.571 lei
Capitaluri
-48.463 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului