FRUIT JAM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Hotarele, Comuna Hotarele, înmatriculată la 12 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- FRUIT JAM S.R.L.
- CUI
- 47006085
- Nr. înmatriculare
- J2022001048520
- EUID
- ROONRC.J2022001048520
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- Bucovina, nr. 90, CAMERA 1, Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu
- Localitate
- Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Giurgiu
- Cod poștal
- 87125
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHIZDAVECI FLORICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Giurgiu.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -654 lei | 1 | 48.323 lei | 37.961 lei | 382 lei |
| 2024 | 15.267 lei | -411 lei | 1 | 71.224 lei | 29.383 lei | 1.035 lei |
| 2023 | 10.125 lei | 1.291 lei | 1 | 118.681 lei | 23.055 lei | 1.446 lei |
| 2022 | — | -45 lei | — | 150.190 lei | 35 lei | 155 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 30.826 lei
- Cheltuieli totale
- 31.480 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 654 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 654 lei
- Active imobilizate
- 35.079 lei
- Active circulante
- 13.244 lei
- Stocuri
- 13.159 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 85 lei
- Datorii
- 37.961 lei
- Capitaluri
- 382 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.267 lei
- Venituri totale
- 68.642 lei
- Cheltuieli totale
- 69.053 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 411 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 411 lei
- Active imobilizate
- 57.658 lei
- Active circulante
- 13.566 lei
- Stocuri
- 13.159 lei
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 406 lei
- Datorii
- 29.383 lei
- Capitaluri
- 1.035 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 10.125 lei
- Venituri totale
- 94.403 lei
- Cheltuieli totale
- 92.916 lei
- Profit brut
- 1.487 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.291 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 81.237 lei
- Active circulante
- 37.444 lei
- Stocuri
- 28.426 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 9.018 lei
- Datorii
- 23.055 lei
- Capitaluri
- 1.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 45 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 45 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 45 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150.190 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 37.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.690 lei
- Datorii
- 35 lei
- Capitaluri
- 155 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului