FRK TM CLEAN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, înmatriculată la 7 august 2020.
Identitate
- Denumire legală
- FRK TM CLEAN S.R.L.
- CUI
- 42887332
- Nr. înmatriculare
- J2020002145358
- EUID
- ROONRC.J2020002145358
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 august 2020
Sediu social
- Adresă
- 16 DECEMBRIE 1989, nr. 2, SPAȚIUL C1, Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, Timiș
- Localitate
- Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, Timiș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 oct)
- Inactiv fiscal
- da (din 30 oct)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.08.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DOANDEȘ MIHAELA-MIRELA — administrator
- FARCA ALIN-MIREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 346 din 813 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4711, județul Timiș, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 8.727 din 31.408 în tot județul, și locul 4.124 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 17%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 573.468 lei | -153.811 lei | 4 | 110.781 lei | 223.867 lei | -113.086 lei |
| 2024 | 693.663 lei | -5.835 lei | 4 | 104.879 lei | 64.154 lei | 40.725 lei |
| 2023 | 487.061 lei | 2.594 lei | 3 | 69.496 lei | 22.936 lei | 46.560 lei |
| 2022 | 357.272 lei | -10.676 lei | 2 | 90.883 lei | 46.917 lei | 43.966 lei |
| 2021 | 590.033 lei | 40.038 lei | 2 | 69.113 lei | 14.471 lei | 54.642 lei |
| 2020 | 93.353 lei | 14.404 lei | 1 | 25.186 lei | 10.582 lei | 14.604 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 573.468 lei
- Venituri totale
- 580.551 lei
- Cheltuieli totale
- 720.304 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 139.753 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 153.811 lei
- Active imobilizate
- 17.427 lei
- Active circulante
- 93.354 lei
- Stocuri
- 77.476 lei
- Creanțe
- 1.755 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.123 lei
- Datorii
- 223.867 lei
- Capitaluri
- -113.086 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 693.663 lei
- Venituri totale
- 698.005 lei
- Cheltuieli totale
- 689.764 lei
- Profit brut
- 8.241 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.835 lei
- Active imobilizate
- 19.437 lei
- Active circulante
- 85.442 lei
- Stocuri
- 59.587 lei
- Creanțe
- 1.319 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.536 lei
- Datorii
- 64.154 lei
- Capitaluri
- 40.725 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 487.061 lei
- Venituri totale
- 499.794 lei
- Cheltuieli totale
- 492.306 lei
- Profit brut
- 7.488 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.594 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 23.022 lei
- Active circulante
- 46.474 lei
- Stocuri
- 16.675 lei
- Creanțe
- 14.319 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.480 lei
- Datorii
- 22.936 lei
- Capitaluri
- 46.560 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 357.272 lei
- Venituri totale
- 363.182 lei
- Cheltuieli totale
- 370.902 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.720 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.676 lei
- Active imobilizate
- 10.055 lei
- Active circulante
- 80.828 lei
- Stocuri
- 52.496 lei
- Creanțe
- 18.292 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.040 lei
- Datorii
- 46.917 lei
- Capitaluri
- 43.966 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 590.033 lei
- Venituri totale
- 605.070 lei
- Cheltuieli totale
- 559.250 lei
- Profit brut
- 45.820 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.038 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 69.113 lei
- Stocuri
- 5.392 lei
- Creanțe
- 12.320 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.401 lei
- Datorii
- 14.471 lei
- Capitaluri
- 54.642 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 93.353 lei
- Venituri totale
- 93.354 lei
- Cheltuieli totale
- 78.016 lei
- Profit brut
- 15.338 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.404 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 25.186 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.283 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.903 lei
- Datorii
- 10.582 lei
- Capitaluri
- 14.604 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN Rev.3)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului