FRIZERIE LA GEMENE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Oraș Chitila, înmatriculată la 2 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- FRIZERIE LA GEMENE S.R.L.
- CUI
- 41974031
- Nr. înmatriculare
- J23/5384/2019
- EUID
- ROONRC.J23/5384/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 2 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- ION CREANGĂ, nr. 74, Camera 3, Oraș Chitila, Ilfov
- Localitate
- Oraș Chitila, Ilfov
- Cod poștal
- 77045
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 02.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IANCU ALEXANDRU-NELU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 243 din 544 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Ilfov, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 27.309 din 40.494 în tot județul, și locul 8.352 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 42%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 125.020 lei | -9.566 lei | 2 | 70.611 lei | 96.180 lei | -25.569 lei |
| 2024 | 88.178 lei | -11.749 lei | 2 | 10.346 lei | 26.350 lei | -16.004 lei |
| 2023 | 100.054 lei | 3.535 lei | 2 | 9.237 lei | 13.492 lei | -4.255 lei |
| 2022 | 53.124 lei | 14.093 lei | 1 | 12.938 lei | 20.728 lei | -7.790 lei |
| 2021 | 24.091 lei | -22.219 lei | 1 | 13.599 lei | 35.482 lei | -21.883 lei |
| 2020 | 20.854 lei | 517 lei | 1 | 10.501 lei | 10.165 lei | 336 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.020 lei
- Venituri totale
- 125.020 lei
- Cheltuieli totale
- 133.335 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.315 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.566 lei
- Active imobilizate
- 62.067 lei
- Active circulante
- 8.544 lei
- Stocuri
- 6.587 lei
- Creanțe
- 145 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.812 lei
- Datorii
- 96.180 lei
- Capitaluri
- -25.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 88.178 lei
- Venituri totale
- 88.178 lei
- Cheltuieli totale
- 99.044 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.866 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.749 lei
- Active imobilizate
- 2.359 lei
- Active circulante
- 7.987 lei
- Stocuri
- 6.263 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.724 lei
- Datorii
- 26.350 lei
- Capitaluri
- -16.004 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 100.054 lei
- Venituri totale
- 100.054 lei
- Cheltuieli totale
- 95.521 lei
- Profit brut
- 4.533 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.535 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.991 lei
- Active circulante
- 6.246 lei
- Stocuri
- 5.572 lei
- Creanțe
- 132 lei
- Casa și conturi la bănci
- 542 lei
- Datorii
- 13.492 lei
- Capitaluri
- -4.255 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 53.124 lei
- Venituri totale
- 53.124 lei
- Cheltuieli totale
- 38.500 lei
- Profit brut
- 14.624 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.093 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.370 lei
- Active circulante
- 9.568 lei
- Stocuri
- 5.362 lei
- Creanțe
- 472 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.734 lei
- Datorii
- 20.728 lei
- Capitaluri
- -7.790 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.091 lei
- Venituri totale
- 24.091 lei
- Cheltuieli totale
- 46.069 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.978 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.219 lei
- Active imobilizate
- 3.876 lei
- Active circulante
- 9.723 lei
- Stocuri
- 5.778 lei
- Creanțe
- 3 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.942 lei
- Datorii
- 35.482 lei
- Capitaluri
- -21.883 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.854 lei
- Venituri totale
- 20.854 lei
- Cheltuieli totale
- 20.029 lei
- Profit brut
- 825 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 517 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.381 lei
- Active circulante
- 6.120 lei
- Stocuri
- 5.443 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 677 lei
- Datorii
- 10.165 lei
- Capitaluri
- 336 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului