FRIZERIA STEJĂRELU S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Stejaru, Comuna Pungești, înmatriculată la 3 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- FRIZERIA STEJĂRELU S.R.L.
- CUI
- 40904364
- Nr. înmatriculare
- J37/371/2019
- EUID
- ROONRC.J37/371/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- STEJARU, nr. 73, Sat Stejaru, Comuna Pungești, Vaslui
- Localitate
- Sat Stejaru, Comuna Pungești, Vaslui
- Cod poștal
- 737453
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 4 sept)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MANOLACHE RADU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Vaslui; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -500 lei | — | 9.995 lei | 32.836 lei | -34.277 lei |
| 2023 | — | 0 lei | — | 15.833 lei | 32.836 lei | -33.777 lei |
| 2020 | — | -31.335 lei | 2 | 18.241 lei | 32.283 lei | -31.448 lei |
| 2019 | — | -313 lei | 1 | 102.356 lei | 10.148 lei | -113 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 5.338 lei
- Cheltuieli totale
- 5.838 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 500 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 500 lei
- Active imobilizate
- 9.163 lei
- Active circulante
- 832 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 832 lei
- Datorii
- 32.836 lei
- Capitaluri
- -34.277 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 211 lei
- Cheltuieli totale
- 211 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.374 lei
- Active circulante
- 6.459 lei
- Stocuri
- 5.127 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.332 lei
- Datorii
- 32.836 lei
- Capitaluri
- -33.777 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 81.391 lei
- Cheltuieli totale
- 112.724 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31.333 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31.335 lei
- Active imobilizate
- 10.006 lei
- Active circulante
- 8.235 lei
- Stocuri
- 5.127 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.108 lei
- Datorii
- 32.283 lei
- Capitaluri
- -31.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 25.336 lei
- Cheltuieli totale
- 25.649 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 313 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 313 lei
- Active imobilizate
- 4.191 lei
- Active circulante
- 98.165 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 98.165 lei
- Datorii
- 10.148 lei
- Capitaluri
- -113 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului