FRESHMEAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dudu, Comuna Chiajna, înmatriculată la 16 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- FRESHMEAL S.R.L.
- CUI
- 41128830
- Nr. înmatriculare
- J2019002201236
- EUID
- ROONRC.J2019002201236
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- TOAMNEI, nr. 21, parter, birou, Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Localitate
- Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Cod poștal
- 77041
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 24 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BĂLAN BOGDAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -1.973 lei | — | 172 lei | 34.945 lei | -34.773 lei |
| 2023 | — | -1.190 lei | — | 33.617 lei | 66.417 lei | -32.800 lei |
| 2020 | 30.821 lei | -18.201 lei | — | 33.617 lei | 60.549 lei | -26.932 lei |
| 2019 | — | -8.931 lei | — | 977 lei | 9.708 lei | -8.731 lei |
Toți indicatorii
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.973 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.973 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.973 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 172 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 172 lei
- Datorii
- 34.945 lei
- Capitaluri
- -34.773 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.190 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.190 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.190 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.617 lei
- Stocuri
- 28.304 lei
- Creanțe
- 1.616 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.697 lei
- Datorii
- 66.417 lei
- Capitaluri
- -32.800 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.821 lei
- Venituri totale
- 30.830 lei
- Cheltuieli totale
- 48.114 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.284 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.201 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.617 lei
- Stocuri
- 28.304 lei
- Creanțe
- 1.616 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.697 lei
- Datorii
- 60.549 lei
- Capitaluri
- -26.932 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 279 lei
- Cheltuieli totale
- 9.202 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.923 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.931 lei
- Active imobilizate
- 155 lei
- Active circulante
- 822 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 822 lei
- Datorii
- 9.708 lei
- Capitaluri
- -8.731 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului