FP&FI PHOTO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Zvorsca, Comuna Amărăștii de Sus, înmatriculată la 27 ianuarie 2020.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- FP&FI PHOTO S.R.L.
- CUI
- 42156170
- Nr. înmatriculare
- J2020000128166
- EUID
- ROONRC.J2020000128166
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- nr. 8, Sat Zvorsca, Comuna Amărăștii de Sus, Dolj
- Localitate
- Sat Zvorsca, Comuna Amărăștii de Sus, Dolj
- Cod poștal
- 207028
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- FERARU IONUȚ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 142.950 lei | 15.213 lei | — | 115.303 lei | 2.591 lei | 112.712 lei |
| 2023 | 202.100 lei | 65.007 lei | — | 133.696 lei | 3.805 lei | 129.891 lei |
| 2022 | 102.670 lei | 63.608 lei | — | 70.164 lei | 5.280 lei | 64.884 lei |
| 2021 | 129.900 lei | 76.514 lei | 1 | 49.745 lei | 2.680 lei | 47.065 lei |
| 2020 | — | -29.649 lei | 1 | 85.400 lei | 2.349 lei | -29.449 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 142.950 lei
- Venituri totale
- 142.956 lei
- Cheltuieli totale
- 127.743 lei
- Profit brut
- 15.213 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 15.213 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 82.257 lei
- Active circulante
- 33.046 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5.665 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.381 lei
- Datorii
- 2.591 lei
- Capitaluri
- 112.712 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 202.100 lei
- Venituri totale
- 202.101 lei
- Cheltuieli totale
- 124.712 lei
- Profit brut
- 77.389 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 65.007 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 68.844 lei
- Active circulante
- 64.852 lei
- Stocuri
- 1.476 lei
- Creanțe
- 19.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 44.376 lei
- Datorii
- 3.805 lei
- Capitaluri
- 129.891 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 102.670 lei
- Venituri totale
- 102.671 lei
- Cheltuieli totale
- 35.983 lei
- Profit brut
- 66.688 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 63.608 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 40.578 lei
- Active circulante
- 29.586 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.086 lei
- Datorii
- 5.280 lei
- Capitaluri
- 64.884 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- 11 cumpărături directe, de la 5 autorități contractante (2022–2025) · valoare însumată de cel mult 226 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- ORASUL FILIASI6 atribuiri · cel mult 163 mii lei
- COMUNA APELE VII DOLJo atribuire · cel mult 30 mii lei
- COMUNA CASTRANOVAo atribuire · cel mult 30 mii lei
- COMUNA DOBROTESTI (CONSILIUL LOCAL DOBROTESTI)o atribuire · cel mult 2 mii lei
- ANSAMBLUL FOLCLORIC MARIA TANASE2 atribuiri · cel mult 1.400 lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Oglinda magica
1.500 lei · ORASUL FILIASI · CPV 79952000-2 Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii artistice privind organizarea evenimentului Bâlciul de la Fratoștița
21.000 lei · ORASUL FILIASI · CPV 79952000-2 Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Cumpărare directă
SPECTACOL ARTISTIC CU OCAZIA ZILEI DE 1 IUNIE 2024
27.750 lei · ORASUL FILIASI · CPV 79952000-2 Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii artistice privind organizarea evenimentului "HORA SATULUI LA BALTA"
21.000 lei · ORASUL FILIASI · CPV 79952000-2 Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii pentru evenimente artistice
5.500 lei · ORASUL FILIASI · CPV 79952000-2 Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Dolj →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 18 februarie 2022 și 26 mai 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.2)
- 5530 · Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5590 · Alte servicii de cazare (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8551 · Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului