FOURA INTERNATIONAL S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Chișineu-Criș, Oraș Chișineu-Criș, înmatriculată la 8 octombrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- FOURA INTERNATIONAL S.R.L.
- CUI
- 43163095
- Nr. înmatriculare
- J2/1205/2020
- EUID
- ROONRC.J2/1205/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 octombrie 2020
Sediu social
- Adresă
- TEILOR, nr. 30, Loc. Chișineu-Criș, Oraș Chișineu-Criș, Arad
- Localitate
- Loc. Chișineu-Criș, Oraș Chișineu-Criș, Arad
- Cod poștal
- 315100
Contact
- Telefon
- 0754 056 214
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 18 noiembrie 2020. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.10.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BALAJ ANDREI-CRISTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 117 din 198 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6201, județul Arad, peste 41% dintre firmele clasei. Locul 7.643 din 14.419 în tot județul, și locul 5.320 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 20%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214.262 lei | 19.785 lei | 1 | 161.700 lei | 34.649 lei | 127.051 lei |
| 2024 | 178.070 lei | -10.080 lei | 1 | 177.890 lei | 70.624 lei | 107.266 lei |
| 2023 | 200.888 lei | 14.135 lei | 1 | 214.522 lei | 97.177 lei | 117.345 lei |
| 2022 | 178.063 lei | 31.117 lei | 1 | 109.556 lei | 6.346 lei | 103.210 lei |
| 2021 | 213.954 lei | 43.074 lei | 1 | 75.334 lei | 3.121 lei | 72.213 lei |
| 2020 | 31.995 lei | 28.939 lei | 1 | 32.195 lei | 3.056 lei | 29.139 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 214.262 lei
- Venituri totale
- 219.142 lei
- Cheltuieli totale
- 193.112 lei
- Profit brut
- 26.030 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.785 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.993 lei
- Active circulante
- 127.707 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 109.695 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.012 lei
- Datorii
- 34.649 lei
- Capitaluri
- 127.051 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 178.070 lei
- Venituri totale
- 178.070 lei
- Cheltuieli totale
- 183.448 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.378 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.080 lei
- Active imobilizate
- 55.462 lei
- Active circulante
- 122.428 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 97.625 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.803 lei
- Datorii
- 70.624 lei
- Capitaluri
- 107.266 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 200.888 lei
- Venituri totale
- 201.032 lei
- Cheltuieli totale
- 185.189 lei
- Profit brut
- 15.843 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.135 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 77.611 lei
- Active circulante
- 136.911 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 117.671 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.240 lei
- Datorii
- 97.177 lei
- Capitaluri
- 117.345 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 178.063 lei
- Venituri totale
- 178.071 lei
- Cheltuieli totale
- 145.440 lei
- Profit brut
- 32.631 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.117 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.847 lei
- Active circulante
- 107.709 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 67.211 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.498 lei
- Datorii
- 6.346 lei
- Capitaluri
- 103.210 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 213.954 lei
- Venituri totale
- 214.106 lei
- Cheltuieli totale
- 169.148 lei
- Profit brut
- 44.958 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.074 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.013 lei
- Active circulante
- 72.321 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 50.226 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.095 lei
- Datorii
- 3.121 lei
- Capitaluri
- 72.213 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.995 lei
- Venituri totale
- 31.995 lei
- Cheltuieli totale
- 2.736 lei
- Profit brut
- 29.259 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.939 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.195 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.995 lei
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 3.056 lei
- Capitaluri
- 29.139 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului