Sari la conținut
Duminică, 6 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

FOTO SPORT MUZICA SA

societate pe acțiuni, cu sediul în Municipiul Baia Mare, înmatriculată la 26 noiembrie 2004.

Identitate

Denumire legală
FOTO SPORT MUZICA SA
CUI
16984220
Nr. înmatriculare
J2004001786248
EUID
ROONRC.J2004001786248
Formă juridică
societate pe acțiuni
Data înmatriculării
26 noiembrie 2004

Sediu social

Adresă
Regele Mihai I, nr. 5, Municipiul Baia Mare, Maramureș
Localitate
Municipiul Baia Mare, Maramureș
Cod poștal
430281

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 2 dec)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 26.11.2004
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • SZEKELY ELISABETA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
282 mii lei02008: 209 mii lei2009: 191 mii lei2010: 185 mii lei2011: 131 mii lei2012: 88 mii lei2013: 62 mii lei2014: 68 mii lei2015: 151 mii lei2016: 190 mii lei2017: 203 mii lei2018: 212 mii lei2019: 220 mii lei2020: 236 mii lei2021: 206 mii lei2022: 213 mii lei2023: 165 mii lei2024: 253 mii lei2025: 282 mii lei200920112013201520172019202120232025
Rezultat net
118 mii lei0-77 mii lei2008: 50 mii lei2009: 51 mii lei2010: 40 mii lei2011: 29 mii lei2012: -29 mii lei2013: -26 mii lei2014: -41 mii lei2015: 588 lei2016: 11 mii lei2017: 49 mii lei2018: -5 mii lei2019: -3 mii lei2020: 21 mii lei2021: -21 mii lei2022: -63 mii lei2023: -77 mii lei2024: 118 mii lei2025: 84 mii lei200920112013201520172019202120232025

Poziție în sector

Locul 87 din 261 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6820, județul Maramureș, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 6.139 din 13.620 în tot județul, și locul 3.812 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025282.400 lei83.830 lei2757.590 lei50.202 lei707.388 lei
2024253.353 lei117.757 lei3714.450 lei82.472 lei631.978 lei
2023165.407 lei-77.083 lei3572.132 lei57.911 lei514.221 lei
2022212.717 lei-62.626 lei3647.543 lei56.239 lei591.304 lei
2021206.089 lei-20.697 lei653.811 lei48.519 lei653.930 lei
2020235.815 lei20.500 lei6687.199 lei61.210 lei674.627 lei
2019220.216 lei-3.423 lei679.455 lei59.112 lei654.127 lei
2018212.310 lei-5.081 lei3678.752 lei54.987 lei657.549 lei
2017203.153 lei49.186 lei3671.312 lei42.466 lei662.630 lei
2016189.542 lei11.065 lei3630.474 lei50.814 lei613.444 lei
2015150.650 lei588 lei2816.017 lei52.537 lei821.380 lei
201468.044 lei-40.544 lei2799.558 lei51.521 lei820.791 lei
201362.177 lei-26.287 lei2751.265 lei46.282 lei745.426 lei
201288.317 lei-29.315 lei3794.613 lei47.166 lei771.713 lei
2011130.721 lei28.688 lei3850.102 lei49.136 lei801.028 lei
2010184.800 lei40.366 lei4487.725 lei62.842 lei425.624 lei
2009190.559 lei50.694 lei4437.190 lei41.376 lei385.259 lei
2008208.646 lei50.444 lei4351.703 lei19.066 lei334.586 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
282.400 lei
Venituri totale
283.654 lei
Cheltuieli totale
197.045 lei
Profit brut
86.609 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
83.830 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
246.652 lei
Active circulante
510.938 lei
Stocuri
100.000 lei
Creanțe
134.098 lei
Casa și conturi la bănci
276.840 lei
Datorii
50.202 lei
Capitaluri
707.388 lei
Capital subscris vărsat
90.000 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
253.353 lei
Venituri totale
253.353 lei
Cheltuieli totale
133.062 lei
Profit brut
120.291 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
117.757 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
104.382 lei
Active circulante
610.068 lei
Stocuri
202.462 lei
Creanțe
92.668 lei
Casa și conturi la bănci
314.938 lei
Datorii
82.472 lei
Capitaluri
631.978 lei
Capital subscris vărsat
90.000 lei
Număr mediu de salariați
3

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
165.407 lei
Venituri totale
166.932 lei
Cheltuieli totale
242.346 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
75.414 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
77.083 lei
Active imobilizate
115.075 lei
Active circulante
457.057 lei
Stocuri
202.462 lei
Creanțe
96.658 lei
Casa și conturi la bănci
157.937 lei
Datorii
57.911 lei
Capitaluri
514.221 lei
Capital subscris vărsat
90.000 lei
Număr mediu de salariați
3

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
  9. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  10. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  11. 2015

    • Situații financiare depuse pentru anul 2015
  12. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  13. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
  14. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012

Sunt afișate cele mai recente 14 din 20 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑