FOTO CLIP SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 20 decembrie 1991.
Identitate
- Denumire legală
- FOTO CLIP SRL
- CUI
- 231455
- Nr. înmatriculare
- J12/4134/1991
- EUID
- ROONRC.J12/4134/1991
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 decembrie 1991
Sediu social
- Adresă
- Aleea PADIN, nr. 20, bl. V1, sc. B, et. 2, ap. 32, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 3400
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 10 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.11.1992
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MUREȘAN RODICA CRINA ADRIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 124 din 249 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7420, județul Cluj, peste 51% dintre firmele clasei. Locul 32.077 din 42.438 în tot județul, și locul 13.034 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 94%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61.356 lei | 1.534 lei | 1 | 3.555 lei | 307.621 lei | -304.066 lei |
| 2024 | 31.596 lei | -29.155 lei | 1 | 5.674 lei | 311.275 lei | -305.601 lei |
| 2023 | 25.798 lei | -11.892 lei | 1 | 33.507 lei | 309.952 lei | -276.445 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | — | 0 lei | 0 lei |
| 2021 | 12.005 lei | -6.513 lei | — | 24.503 lei | 287.275 lei | -262.772 lei |
| 2020 | 21.359 lei | -3.299 lei | — | 24.616 lei | 280.876 lei | -256.260 lei |
| 2019 | 23.283 lei | -5.093 lei | — | 24.338 lei | 277.299 lei | -252.961 lei |
| 2018 | 22.782 lei | -12.099 lei | — | 26.355 lei | 274.223 lei | -247.868 lei |
| 2017 | 26.055 lei | -9.215 lei | — | 27.501 lei | 263.270 lei | -235.769 lei |
| 2016 | 26.427 lei | -19.173 lei | — | 28.874 lei | 255.428 lei | -226.554 lei |
| 2015 | 31.885 lei | -8.391 lei | — | 29.761 lei | 237.142 lei | -207.381 lei |
| 2014 | 12.700 lei | -21.961 lei | — | 28.566 lei | 227.556 lei | -198.990 lei |
| 2013 | 9.254 lei | -18.522 lei | — | 26.766 lei | 203.796 lei | -177.030 lei |
| 2012 | 10.819 lei | -18.418 lei | — | 25.701 lei | 184.209 lei | -158.508 lei |
| 2011 | 17.813 lei | -11.797 lei | — | 23.587 lei | 163.676 lei | -140.089 lei |
| 2010 | 17.880 lei | -21.643 lei | — | 34.705 lei | 162.997 lei | -128.292 lei |
| 2009 | 15.381 lei | -26.323 lei | — | 50.330 lei | 156.979 lei | -106.649 lei |
| 2008 | 30.870 lei | -26.322 lei | 1 | 60.839 lei | 141.165 lei | -80.326 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.356 lei
- Venituri totale
- 61.356 lei
- Cheltuieli totale
- 59.209 lei
- Profit brut
- 2.147 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.534 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.454 lei
- Active circulante
- 2.101 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.101 lei
- Datorii
- 307.621 lei
- Capitaluri
- -304.066 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.596 lei
- Venituri totale
- 31.596 lei
- Cheltuieli totale
- 60.435 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.839 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 29.155 lei
- Active imobilizate
- 5.519 lei
- Active circulante
- 155 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 155 lei
- Datorii
- 311.275 lei
- Capitaluri
- -305.601 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 25.798 lei
- Venituri totale
- 25.798 lei
- Cheltuieli totale
- 37.313 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.515 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.892 lei
- Active imobilizate
- 10.069 lei
- Active circulante
- 23.438 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 23.349 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89 lei
- Datorii
- 309.952 lei
- Capitaluri
- -276.445 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 18 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 1813 · Servicii pregătitoare pentru pretipărire (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5811 · Activități de editare a cărților (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)
- 9512 · Repararea echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 21 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.