FORTUNA STIL VET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Buzău, înmatriculată la 16 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- FORTUNA STIL VET S.R.L.
- CUI
- 48339142
- Nr. înmatriculare
- J2023000594100
- EUID
- ROONRC.J2023000594100
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- CARAIMAN, nr. 34, Municipiul Buzău, Buzău
- Localitate
- Municipiul Buzău, Buzău
Contact
- Telefon
- 0721 254 760
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 mai 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 oct)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ZIDĂRESCU CLAUDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 13 din 84 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7500, județul Buzău, peste 86% dintre firmele clasei. Locul 2.341 din 10.264 în tot județul, și locul 2.602 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 207%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 859.783 lei | 572.570 lei | 2 | 988.635 lei | 263.663 lei | 724.972 lei |
| 2024 | 279.660 lei | 64.984 lei | 2 | 509.167 lei | 271.543 lei | 237.624 lei |
| 2023 | 232.547 lei | 172.440 lei | 1 | 266.421 lei | 93.781 lei | 172.640 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 859.783 lei
- Venituri totale
- 859.786 lei
- Cheltuieli totale
- 265.920 lei
- Profit brut
- 593.866 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 572.570 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 325.758 lei
- Active circulante
- 662.877 lei
- Stocuri
- 1.704 lei
- Creanțe
- 19.404 lei
- Casa și conturi la bănci
- 641.769 lei
- Datorii
- 263.663 lei
- Capitaluri
- 724.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 279.660 lei
- Venituri totale
- 295.363 lei
- Cheltuieli totale
- 228.002 lei
- Profit brut
- 67.361 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.984 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 509.167 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 509.167 lei
- Datorii
- 271.543 lei
- Capitaluri
- 237.624 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 232.547 lei
- Venituri totale
- 234.585 lei
- Cheltuieli totale
- 59.867 lei
- Profit brut
- 174.718 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 172.440 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 266.421 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.949 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221.472 lei
- Datorii
- 93.781 lei
- Capitaluri
- 172.640 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Contracte publice
- 6 cumpărături directe, de la 6 autorități contractante (2024–2025) · valoare însumată de cel mult 81 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Comuna Balaceanuo atribuire · cel mult 20 mii lei
- COMUNA CISLAU (PRIMARIA COMUNEI CISLAU)o atribuire · cel mult 20 mii lei
- Comuna Rimnicelu (Primaria Comunei Rimnicelu)o atribuire · cel mult 20 mii lei
- Comuna Cochirleancao atribuire · cel mult 10 mii lei
- Comuna Viperestio atribuire · cel mult 10 mii lei
- Comuna Murgestio atribuire · cel mult 1.000 lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Asistentei santiar-veterinara
10.000 lei · Comuna Cochirleanca · CPV 85200000-1 Servicii veterinare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii veterinare
20.000 lei · Comuna Balaceanu · CPV 85200000-1 Servicii veterinare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii veterinare
20.000 lei · Comuna Rimnicelu (Primaria Comunei Rimnicelu) · CPV 85200000-1 Servicii veterinare (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii veterinare
20.000 lei · COMUNA CISLAU (PRIMARIA COMUNEI CISLAU) · CPV 85200000-1 Servicii veterinare (Rev.2)
- Cumpărare directă
capturare si cazare in adapost propriu 10 caini conform legislatie aplicabila in materie
1.000 lei · Comuna Murgesti · CPV 85200000-1 Servicii veterinare (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Buzău →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 17 septembrie 2024 și 10 decembrie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4623 · Comerț cu ridicata al animalelor vii (CAEN Rev.3)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 7500 · Activități veterinare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Înregistrare în scopuri de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului