FORTE DRIVE DELIVERY S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 3, înmatriculată la 26 noiembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- FORTE DRIVE DELIVERY S.R.L.
- CUI
- 45290990
- Nr. înmatriculare
- J40/20970/2021
- EUID
- ROONRC.J40/20970/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 26 noiembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- LOTRIOARA, nr. 11, bl. V34, sc. B, ap. 41, PARTER, București Sectorul 3, București
- Localitate
- București Sectorul 3, București
- Cod poștal
- 32164
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 12.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZINCĂ GEORGEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 391 din 703 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5320, municipiul București, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 86.975 din 132.982 în tot județul, și locul 40.611 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 9%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 130.909 lei | 10.631 lei | 1 | 22.790 lei | 720 lei | 22.070 lei |
| 2024 | 119.703 lei | 10.837 lei | 1 | 15.478 lei | 4.038 lei | 11.440 lei |
| 2023 | 86.108 lei | -4.188 lei | 1 | 14.639 lei | 14.037 lei | 602 lei |
| 2022 | 104.062 lei | 51.050 lei | 1 | 73.595 lei | 22.305 lei | 51.290 lei |
| 2021 | 5.494 lei | 3.541 lei | — | 5.906 lei | 2.165 lei | 3.741 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 130.909 lei
- Venituri totale
- 130.909 lei
- Cheltuieli totale
- 118.571 lei
- Profit brut
- 12.338 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.631 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 22.790 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.339 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.451 lei
- Datorii
- 720 lei
- Capitaluri
- 22.070 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 119.703 lei
- Venituri totale
- 122.703 lei
- Cheltuieli totale
- 110.664 lei
- Profit brut
- 12.039 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.837 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 583 lei
- Active circulante
- 14.895 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.797 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.098 lei
- Datorii
- 4.038 lei
- Capitaluri
- 11.440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 86.108 lei
- Venituri totale
- 96.108 lei
- Cheltuieli totale
- 99.479 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.371 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.188 lei
- Active imobilizate
- 7.067 lei
- Active circulante
- 7.572 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.999 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.573 lei
- Datorii
- 14.037 lei
- Capitaluri
- 602 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 104.062 lei
- Venituri totale
- 104.062 lei
- Cheltuieli totale
- 50.399 lei
- Profit brut
- 53.663 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51.050 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 21.726 lei
- Active circulante
- 51.869 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 47.789 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.080 lei
- Datorii
- 22.305 lei
- Capitaluri
- 51.290 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.494 lei
- Venituri totale
- 5.494 lei
- Cheltuieli totale
- 1.788 lei
- Profit brut
- 3.706 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.541 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.906 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 5.906 lei
- Datorii
- 2.165 lei
- Capitaluri
- 3.741 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului