FORSTBETRIEB ARF S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Cotârgași, Oraș Broșteni, înmatriculată la 9 august 2024.
Identitate
- Denumire legală
- FORSTBETRIEB ARF S.R.L.
- CUI
- 50435478
- Nr. înmatriculare
- J2024015996002
- EUID
- ROONRC.J2024015996002
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 august 2024
Sediu social
- Adresă
- nr. 169, Sat Cotârgași, Oraș Broșteni, Suceava
- Localitate
- Sat Cotârgași, Oraș Broșteni, Suceava
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 20 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.08.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- COTRÎGĂȘANU FLAVIUS-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 124 din 313 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0220, județul Suceava, peste 61% dintre firmele clasei. Locul 3.689 din 16.743 în tot județul, și locul 2.906 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 329%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.115.299 lei | 310.818 lei | 4 | 523.178 lei | 24.787 lei | 498.391 lei |
| 2024 | 260.013 lei | 187.573 lei | 2 | 192.018 lei | 4.445 lei | 187.573 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.115.299 lei
- Venituri totale
- 1.115.771 lei
- Cheltuieli totale
- 776.938 lei
- Profit brut
- 338.833 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 310.818 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.545 lei
- Active circulante
- 483.633 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 7.951 lei
- Casa și conturi la bănci
- 475.682 lei
- Datorii
- 24.787 lei
- Capitaluri
- 498.391 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 260.013 lei
- Venituri totale
- 260.032 lei
- Cheltuieli totale
- 69.911 lei
- Profit brut
- 190.121 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 187.573 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 192.018 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 27.169 lei
- Casa și conturi la bănci
- 164.849 lei
- Datorii
- 4.445 lei
- Capitaluri
- 187.573 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 0210 · Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN Rev.3)
- 0220 · Exploatarea forestieră (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4211 · Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.3)
- 4212 · Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane. (CAEN Rev.3)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.3)
- 4221 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.3)
- 4299 · Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4342 · Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 29 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului