FOREVER MARKET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Arad, înmatriculată la 4 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- FOREVER MARKET S.R.L.
- CUI
- 40725008
- Nr. înmatriculare
- J2/496/2019
- EUID
- ROONRC.J2/496/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- AUREL VLAICU, bl. Z26, sc. A, et. 2, ap. 5, Municipiul Arad, Arad
- Localitate
- Municipiul Arad, Arad
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GLIGOR VALENTIN VLADUT — administrator
- SACALA CODRUŢA-LAVINIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 33 din 118 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4690, județul Arad, peste 73% dintre firmele clasei. Locul 1.466 din 14.419 în tot județul, și locul 2.219 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 3%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.004.489 lei | -440.231 lei | 4 | 294.462 lei | 1.139.215 lei | -844.753 lei |
| 2024 | 2.929.560 lei | 271.321 lei | 6 | 1.095.390 lei | 1.228.591 lei | -133.201 lei |
| 2023 | 2.226.291 lei | 403.057 lei | 4 | 672.739 lei | 208.254 lei | 464.485 lei |
| 2022 | 1.500.987 lei | -18.207 lei | 3 | 247.408 lei | 194.383 lei | 61.428 lei |
| 2021 | 678.358 lei | 5.965 lei | 2 | 398.492 lei | 327.260 lei | 79.635 lei |
| 2020 | 776.723 lei | 62.859 lei | 4 | 134.493 lei | 60.823 lei | 73.670 lei |
| 2019 | 362.700 lei | 10.611 lei | 3 | 187.195 lei | 176.384 lei | 10.811 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.004.489 lei
- Venituri totale
- 3.004.765 lei
- Cheltuieli totale
- 3.444.996 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 440.231 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 440.231 lei
- Active imobilizate
- 15.125 lei
- Active circulante
- 279.337 lei
- Stocuri
- 241.079 lei
- Creanțe
- 18.240 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.018 lei
- Datorii
- 1.139.215 lei
- Capitaluri
- -844.753 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.929.560 lei
- Venituri totale
- 2.929.560 lei
- Cheltuieli totale
- 2.603.864 lei
- Profit brut
- 325.696 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 271.321 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 36.653 lei
- Active circulante
- 1.058.737 lei
- Stocuri
- 319.067 lei
- Creanțe
- 677.795 lei
- Casa și conturi la bănci
- 61.875 lei
- Datorii
- 1.228.591 lei
- Capitaluri
- -133.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.226.291 lei
- Venituri totale
- 2.281.259 lei
- Cheltuieli totale
- 1.856.452 lei
- Profit brut
- 424.807 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 403.057 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 37.757 lei
- Active circulante
- 634.982 lei
- Stocuri
- 582.039 lei
- Creanțe
- 509 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.434 lei
- Datorii
- 208.254 lei
- Capitaluri
- 464.485 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.500.987 lei
- Venituri totale
- 1.512.265 lei
- Cheltuieli totale
- 1.517.020 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.755 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18.207 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 247.408 lei
- Stocuri
- 176.788 lei
- Creanțe
- 11.355 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.265 lei
- Datorii
- 194.383 lei
- Capitaluri
- 61.428 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 678.358 lei
- Venituri totale
- 678.530 lei
- Cheltuieli totale
- 666.551 lei
- Profit brut
- 11.979 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.965 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 398.492 lei
- Stocuri
- 355.801 lei
- Creanțe
- 36.835 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.856 lei
- Datorii
- 327.260 lei
- Capitaluri
- 79.635 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 776.723 lei
- Venituri totale
- 777.117 lei
- Cheltuieli totale
- 708.366 lei
- Profit brut
- 68.751 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 62.859 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 134.493 lei
- Stocuri
- 100.056 lei
- Creanțe
- 14.635 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.802 lei
- Datorii
- 60.823 lei
- Capitaluri
- 73.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 362.700 lei
- Venituri totale
- 362.700 lei
- Cheltuieli totale
- 348.461 lei
- Profit brut
- 14.239 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.611 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 187.195 lei
- Stocuri
- 150.789 lei
- Creanțe
- 28.509 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.897 lei
- Datorii
- 176.384 lei
- Capitaluri
- 10.811 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului