Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

FOREVER ANASTASI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 14 februarie 2022.

Identitate

Denumire legală
FOREVER ANASTASI S.R.L.
CUI
45638174
Nr. înmatriculare
J13/483/2022
EUID
ROONRC.J13/483/2022
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
14 februarie 2022

Sediu social

Adresă
CINCINAT PAVELESCU, nr. 12, Camera 1, Municipiul Constanța, Constanța
Localitate
Municipiul Constanța, Constanța
Cod poștal
900155

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 nov)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 14.02.2022
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • IFTIME GABRIELA — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
436 mii lei02022: 168 mii lei2023: 436 mii lei2024: 400 mii lei2025: 264 mii lei2022202320242025
Rezultat net
82 mii lei0-39 mii lei2022: 50 mii lei2023: 82 mii lei2024: 569 lei2025: -39 mii lei2022202320242025

Poziție în sector

Locul 8 din 21 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9603, județul Constanța, peste 67% dintre firmele clasei. Locul 12.329 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 34%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025263.516 lei-38.999 lei1149.567 lei106.737 lei42.830 lei
2024399.876 lei569 lei1183.662 lei101.833 lei81.829 lei
2023436.084 lei81.716 lei1172.907 lei41.211 lei131.696 lei
2022168.421 lei49.780 lei163.230 lei13.250 lei49.980 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
263.516 lei
Venituri totale
263.516 lei
Cheltuieli totale
300.143 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
36.627 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
38.999 lei
Active imobilizate
61.195 lei
Active circulante
88.372 lei
Stocuri
73.485 lei
Creanțe
28 lei
Casa și conturi la bănci
14.859 lei
Datorii
106.737 lei
Capitaluri
42.830 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
399.876 lei
Venituri totale
399.876 lei
Cheltuieli totale
393.210 lei
Profit brut
6.666 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
569 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
79.727 lei
Active circulante
103.935 lei
Stocuri
87.547 lei
Creanțe
28 lei
Casa și conturi la bănci
16.360 lei
Datorii
101.833 lei
Capitaluri
81.829 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
436.084 lei
Venituri totale
436.084 lei
Cheltuieli totale
350.530 lei
Profit brut
85.554 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
81.716 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
41.092 lei
Active circulante
131.815 lei
Stocuri
60.184 lei
Creanțe
15.885 lei
Casa și conturi la bănci
55.746 lei
Datorii
41.211 lei
Capitaluri
131.696 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
168.421 lei
Venituri totale
168.421 lei
Cheltuieli totale
115.822 lei
Profit brut
52.599 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
49.780 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
148 lei
Active circulante
63.082 lei
Stocuri
20.341 lei
Creanțe
5 lei
Casa și conturi la bănci
42.736 lei
Datorii
13.250 lei
Capitaluri
49.980 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

  • 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 9603 · Activități de pompe funebre și similare (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
    • Înmatriculare la registrul comerțului