FORESTFARM AND HUNTING SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 25 octombrie 2010.
Identitate
- Denumire legală
- FORESTFARM AND HUNTING SRL
- CUI
- 27616550
- Nr. înmatriculare
- J40/10203/2010
- EUID
- ROONRC.J40/10203/2010
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 octombrie 2010
Sediu social
- Adresă
- Str. DRUMUL CODRII COSMINULUI, nr. 9-15, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
- Cod poștal
- 0
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 2 feb)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.10.2010
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- NEDESCU ELENA - CORNELIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe municipiul București; ultimul an depus este 2017.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | -49.359 lei | 2 | 605.905 lei | 970.983 lei | -365.078 lei |
| 2016 | — | -53.018 lei | 2 | 618.778 lei | 934.498 lei | -315.720 lei |
| 2015 | 711 lei | -69.774 lei | 3 | 625.830 lei | 888.532 lei | -262.702 lei |
| 2014 | 0 lei | -28.358 lei | 2 | 557.783 lei | 750.711 lei | -192.928 lei |
| 2013 | 0 lei | -9.651 lei | 1 | 557.708 lei | 722.278 lei | -164.570 lei |
| 2012 | 77.977 lei | -36.196 lei | 1 | 536.248 lei | 691.167 lei | -154.919 lei |
| 2011 | 3.450 lei | -118.923 lei | 4 | 577.219 lei | 695.942 lei | -118.723 lei |
| 2010 | — | — | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 49.359 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 49.359 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 49.359 lei
- Active imobilizate
- 506.617 lei
- Active circulante
- 99.288 lei
- Stocuri
- 94.999 lei
- Creanțe
- 995 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.294 lei
- Datorii
- 970.983 lei
- Capitaluri
- -365.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 53.018 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 53.018 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 53.018 lei
- Active imobilizate
- 519.628 lei
- Active circulante
- 99.150 lei
- Stocuri
- 94.999 lei
- Creanțe
- 995 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.156 lei
- Datorii
- 934.498 lei
- Capitaluri
- -315.720 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 711 lei
- Venituri totale
- 711 lei
- Cheltuieli totale
- 70.269 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 69.558 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 69.774 lei
- Active imobilizate
- 532.640 lei
- Active circulante
- 93.190 lei
- Stocuri
- 90.545 lei
- Creanțe
- 995 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.650 lei
- Datorii
- 888.532 lei
- Capitaluri
- -262.702 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 28.358 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 28.358 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 28.358 lei
- Active imobilizate
- 486.756 lei
- Active circulante
- 71.027 lei
- Stocuri
- 69.360 lei
- Creanțe
- 965 lei
- Casa și conturi la bănci
- 702 lei
- Datorii
- 750.711 lei
- Capitaluri
- -192.928 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 9.651 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.651 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.651 lei
- Active imobilizate
- 486.756 lei
- Active circulante
- 70.952 lei
- Stocuri
- 69.151 lei
- Creanțe
- 1.446 lei
- Casa și conturi la bănci
- 355 lei
- Datorii
- 722.278 lei
- Capitaluri
- -164.570 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 77.977 lei
- Venituri totale
- 81.013 lei
- Cheltuieli totale
- 117.209 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 36.196 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 36.196 lei
- Active imobilizate
- 486.756 lei
- Active circulante
- 49.492 lei
- Stocuri
- 47.703 lei
- Creanțe
- 1.041 lei
- Casa și conturi la bănci
- 748 lei
- Datorii
- 691.167 lei
- Capitaluri
- -154.919 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 3.450 lei
- Venituri totale
- 3.453 lei
- Cheltuieli totale
- 122.376 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 118.923 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 118.923 lei
- Active imobilizate
- 539.449 lei
- Active circulante
- 37.770 lei
- Stocuri
- 27.672 lei
- Creanțe
- 168 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.930 lei
- Datorii
- 695.942 lei
- Capitaluri
- -118.723 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- —
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
- Înmatriculare la registrul comerțului