Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

FOREST MIH ARTIMON S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Baia Mare, înmatriculată la 11 iunie 2020.

Identitate

Denumire legală
FOREST MIH ARTIMON S.R.L.
CUI
42606992
Nr. înmatriculare
J2020000607247
EUID
ROONRC.J2020000607247
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
11 iunie 2020

Sediu social

Adresă
FIRIZA, nr. 175, Municipiul Baia Mare, Maramureș
Localitate
Municipiul Baia Mare, Maramureș
Cod poștal
430002

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 29 iul)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 11.06.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • MOLDOVAN MIHAI IOAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
1,3 mil. lei02020: 75 mii lei2021: 336 mii lei2022: 877 mii lei2023: 1,3 mil. lei2024: 1,2 mil. lei2025: 1,1 mil. lei202020212022202320242025
Rezultat net
48 mii lei0-12 mii lei2020: -12 mii lei2021: 13 mii lei2022: 48 mii lei2023: 1.149 lei2024: 2 mii lei2025: 14 mii lei202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 24 din 52 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4683, județul Maramureș, peste 56% dintre firmele clasei. Locul 2.738 din 13.620 în tot județul, și locul 3.812 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20251.095.120 lei13.784 lei288.715 lei21.443 lei67.272 lei
20241.166.944 lei1.559 lei2112.144 lei59.635 lei52.509 lei
20231.313.537 lei1.149 lei3100.770 lei49.820 lei50.950 lei
2022876.818 lei47.850 lei393.674 lei43.874 lei49.800 lei
2021335.584 lei13.271 lei354.415 lei52.464 lei1.951 lei
202075.209 lei-11.520 lei360.277 lei71.597 lei-11.320 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.095.120 lei
Venituri totale
1.095.120 lei
Cheltuieli totale
1.077.307 lei
Profit brut
17.813 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
13.784 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
27.283 lei
Active circulante
61.432 lei
Stocuri
2.848 lei
Creanțe
6.862 lei
Casa și conturi la bănci
51.722 lei
Datorii
21.443 lei
Capitaluri
67.272 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.166.944 lei
Venituri totale
1.168.015 lei
Cheltuieli totale
1.133.812 lei
Profit brut
34.203 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.559 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
35.338 lei
Active circulante
76.806 lei
Stocuri
15.263 lei
Creanțe
13.610 lei
Casa și conturi la bănci
47.933 lei
Datorii
59.635 lei
Capitaluri
52.509 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
1.313.537 lei
Venituri totale
1.318.756 lei
Cheltuieli totale
1.304.420 lei
Profit brut
14.336 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
1.149 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
48.232 lei
Active circulante
52.538 lei
Stocuri
9.487 lei
Creanțe
17.252 lei
Casa și conturi la bănci
25.799 lei
Datorii
49.820 lei
Capitaluri
50.950 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Contracte publice

  • 7 cumpărături directe, de la o autoritate contractantă (2023–2026) · valoare însumată de cel mult 217 mii lei

Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.

Autoritatea contractantă

Ultimele 5 atribuiri

  1. Cumpărare directă

    Lemn de foc

    17.500 lei · STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA LIVADA · CPV 03413000-8 Lemn de foc (Rev.2)

  2. Cumpărare directă

    Lemn de foc

    35.000 lei · STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA LIVADA · CPV 03413000-8 Lemn de foc (Rev.2)

  3. Cumpărare directă

    Lemn de foc

    34.000 lei · STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA LIVADA · CPV 03413000-8 Lemn de foc (Rev.2)

  4. Cumpărare directă

    Lemn de foc

    36.000 lei · STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA LIVADA · CPV 03413000-8 Lemn de foc (Rev.2)

  5. Cumpărare directă

    Lemn de foc

    45.600 lei · STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA LIVADA · CPV 03413000-8 Lemn de foc (Rev.2)

Clasamentul contractelor publice din Maramureș

Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 20 martie 2023 și 18 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑