FORAJ - TEK SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Medgidia, înmatriculată la 6 aprilie 2007.
Identitate
- Denumire legală
- FORAJ - TEK SRL
- CUI
- 17053824
- Nr. înmatriculare
- J13/1179/2007
- EUID
- ROONRC.J13/1179/2007
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 aprilie 2007
Sediu social
- Adresă
- Str. PODGORIILOR, nr. 28, bl. VS14, sc. B, et. 2, ap. 32, Municipiul Medgidia, Constanța
- Localitate
- Municipiul Medgidia, Constanța
- Cod poștal
- 905600
Contact
- Telefon
- 0721 135 789
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 ianuarie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 14 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 06.04.2007
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CARKCI TAMER — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Constanța.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -100 lei | — | 19.307 lei | 4.329 lei | 14.978 lei |
| 2024 | — | -24.856 lei | 1 | 19.407 lei | 4.329 lei | 15.078 lei |
| 2023 | 285.314 lei | 79.092 lei | 2 | 99.871 lei | 20.393 lei | 79.478 lei |
| 2022 | 349.507 lei | 163.471 lei | 1 | 227.302 lei | 38.199 lei | 189.103 lei |
| 2021 | 169.111 lei | 36.830 lei | 1 | 142.248 lei | 116.616 lei | 25.632 lei |
| 2020 | 148.153 lei | -19.065 lei | 2 | 53.894 lei | 65.843 lei | -11.198 lei |
| 2019 | 204.390 lei | 66.391 lei | 2 | 103.581 lei | 95.714 lei | 7.867 lei |
| 2018 | 124.288 lei | 19.510 lei | 2 | 94.187 lei | 152.711 lei | -58.524 lei |
| 2017 | 189.738 lei | 43.184 lei | 3 | 104.401 lei | 182.435 lei | -78.034 lei |
| 2016 | 190.328 lei | 58.775 lei | 2 | 90.270 lei | 211.488 lei | -121.218 lei |
| 2015 | 71.101 lei | -41.695 lei | 3 | 90.124 lei | 270.117 lei | -179.993 lei |
| 2014 | 54.799 lei | -67.908 lei | 2 | 81.372 lei | 219.670 lei | -138.298 lei |
| 2013 | 118.328 lei | -32.854 lei | 4 | 93.466 lei | 163.856 lei | -70.390 lei |
| 2012 | 174.661 lei | -61.783 lei | 4 | 144.463 lei | 181.999 lei | -37.536 lei |
| 2011 | 371.981 lei | 22.482 lei | 4 | 319.990 lei | 297.877 lei | 22.113 lei |
| 2010 | 189.116 lei | 6.778 lei | 6 | 130.523 lei | 130.892 lei | -369 lei |
| 2009 | 132.208 lei | -9.195 lei | 5 | 145.801 lei | 152.948 lei | -7.147 lei |
| 2008 | 158.596 lei | 22.197 lei | 2 | 110.205 lei | 108.157 lei | 2.048 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 100 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 100 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 100 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.307 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 14.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.381 lei
- Datorii
- 4.329 lei
- Capitaluri
- 14.978 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 4.118 lei
- Cheltuieli totale
- 28.974 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 24.856 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 24.856 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.407 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.750 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.657 lei
- Datorii
- 4.329 lei
- Capitaluri
- 15.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 285.314 lei
- Venituri totale
- 285.314 lei
- Cheltuieli totale
- 203.426 lei
- Profit brut
- 81.888 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 79.092 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 99.871 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 52.187 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.684 lei
- Datorii
- 20.393 lei
- Capitaluri
- 79.478 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 349.507 lei
- Venituri totale
- 349.507 lei
- Cheltuieli totale
- 183.065 lei
- Profit brut
- 166.442 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 163.471 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 227.302 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.158 lei
- Casa și conturi la bănci
- 211.144 lei
- Datorii
- 38.199 lei
- Capitaluri
- 189.103 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 169.111 lei
- Venituri totale
- 175.732 lei
- Cheltuieli totale
- 137.210 lei
- Profit brut
- 38.522 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.830 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.651 lei
- Active circulante
- 126.597 lei
- Stocuri
- 2.168 lei
- Creanțe
- 120.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.709 lei
- Datorii
- 116.616 lei
- Capitaluri
- 25.632 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 148.153 lei
- Venituri totale
- 148.153 lei
- Cheltuieli totale
- 165.736 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.583 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.065 lei
- Active imobilizate
- 32.875 lei
- Active circulante
- 21.019 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.295 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.724 lei
- Datorii
- 65.843 lei
- Capitaluri
- -11.198 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 204.390 lei
- Venituri totale
- 204.390 lei
- Cheltuieli totale
- 135.955 lei
- Profit brut
- 68.435 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 66.391 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 50.550 lei
- Active circulante
- 53.031 lei
- Stocuri
- 424 lei
- Creanțe
- 16.116 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.491 lei
- Datorii
- 95.714 lei
- Capitaluri
- 7.867 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 124.288 lei
- Venituri totale
- 124.338 lei
- Cheltuieli totale
- 103.585 lei
- Profit brut
- 20.753 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.510 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 68.225 lei
- Active circulante
- 25.962 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 17.093 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.869 lei
- Datorii
- 152.711 lei
- Capitaluri
- -58.524 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 189.738 lei
- Venituri totale
- 189.738 lei
- Cheltuieli totale
- 144.656 lei
- Profit brut
- 45.082 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 43.184 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.621 lei
- Active circulante
- 101.780 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 86.104 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.676 lei
- Datorii
- 182.435 lei
- Capitaluri
- -78.034 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 190.328 lei
- Venituri totale
- 190.328 lei
- Cheltuieli totale
- 128.654 lei
- Profit brut
- 61.674 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 58.775 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.667 lei
- Active circulante
- 88.603 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 87.509 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.094 lei
- Datorii
- 211.488 lei
- Capitaluri
- -121.218 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.101 lei
- Venituri totale
- 71.101 lei
- Cheltuieli totale
- 110.663 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 39.562 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.695 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 90.124 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 85.591 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.533 lei
- Datorii
- 270.117 lei
- Capitaluri
- -179.993 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 54.799 lei
- Venituri totale
- 57.459 lei
- Cheltuieli totale
- 123.723 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 66.264 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 67.908 lei
- Active imobilizate
- 8.156 lei
- Active circulante
- 73.216 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 70.747 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.469 lei
- Datorii
- 219.670 lei
- Capitaluri
- -138.298 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 118.328 lei
- Venituri totale
- 123.580 lei
- Cheltuieli totale
- 152.757 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 29.177 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 32.854 lei
- Active imobilizate
- 16.889 lei
- Active circulante
- 76.577 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70.754 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.823 lei
- Datorii
- 163.856 lei
- Capitaluri
- -70.390 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 174.661 lei
- Venituri totale
- 180.259 lei
- Cheltuieli totale
- 240.416 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 60.157 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 61.783 lei
- Active imobilizate
- 29.678 lei
- Active circulante
- 114.785 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 98.619 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.166 lei
- Datorii
- 181.999 lei
- Capitaluri
- -37.536 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 371.981 lei
- Venituri totale
- 377.257 lei
- Cheltuieli totale
- 345.950 lei
- Profit brut
- 31.307 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 22.482 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.654 lei
- Active circulante
- 274.336 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 191.758 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.578 lei
- Datorii
- 297.877 lei
- Capitaluri
- 22.113 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 189.116 lei
- Venituri totale
- 192.211 lei
- Cheltuieli totale
- 174.497 lei
- Profit brut
- 17.714 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 6.778 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 61.638 lei
- Active circulante
- 68.885 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 62.440 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.445 lei
- Datorii
- 130.892 lei
- Capitaluri
- -369 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 132.208 lei
- Venituri totale
- 133.623 lei
- Cheltuieli totale
- 139.951 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 6.328 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 9.195 lei
- Active imobilizate
- 66.001 lei
- Active circulante
- 79.800 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 77.666 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.134 lei
- Datorii
- 152.948 lei
- Capitaluri
- -7.147 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 158.596 lei
- Venituri totale
- 166.044 lei
- Cheltuieli totale
- 141.333 lei
- Profit brut
- 24.711 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 22.197 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 29.901 lei
- Active circulante
- 80.304 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 44.942 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.362 lei
- Datorii
- 108.157 lei
- Capitaluri
- 2.048 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN Rev.2)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor (CAEN Rev.2)
- 0163 · Activități după recoltare (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (7)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2007
- Înmatriculare la registrul comerțului
2004
- Înregistrare în scopuri de TVA