Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

FOR YOU ELEVEN S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Iași, înmatriculată la 1 august 2018.

Identitate

Denumire legală
FOR YOU ELEVEN S.R.L.
CUI
39699444
Nr. înmatriculare
J2018002042227
EUID
ROONRC.J2018002042227
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
1 august 2018

Sediu social

Adresă
MITROPOLIT VARLAAM, nr. 44, CAMERA 14, Municipiul Iași, Iași
Localitate
Municipiul Iași, Iași
Cod poștal
700198

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 01.08.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • WADI DANA — administrator
  • WADI RAKAN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
167 mii lei02018: 7 mii lei2019: 167 mii lei2020: 111 mii lei2021: 93 mii lei2022: 149 mii lei2023: 115 mii lei2024: 75 mii lei2025: 5 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
68 mii lei0-15 mii lei2018: -2 mii lei2019: 45 mii lei2020: 49 mii lei2021: 20 mii lei2022: 68 mii lei2023: 44 mii lei2024: 23 mii lei2025: -15 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 291 din 324 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4933, județul Iași, peste 10% dintre firmele clasei. Locul 22.935 din 25.162 în tot județul, și locul 8.574 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 94%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20254.771 lei-14.844 lei1114.565 lei4.022 lei110.543 lei
202475.081 lei23.160 lei1132.296 lei6.909 lei125.387 lei
2023115.146 lei43.631 lei2107.329 lei5.102 lei102.227 lei
2022149.239 lei68.105 lei163.598 lei5.002 lei58.596 lei
202193.250 lei20.096 lei12.749 lei12.258 lei-9.509 lei
2020111.102 lei48.669 lei294.457 lei2.262 lei92.195 lei
2019166.564 lei45.301 lei349.740 lei6.214 lei43.526 lei
20186.689 lei-1.975 lei224.384 lei26.159 lei-1.775 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
4.771 lei
Venituri totale
4.771 lei
Cheltuieli totale
19.615 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
14.844 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
14.844 lei
Active imobilizate
Active circulante
114.565 lei
Stocuri
Creanțe
110.000 lei
Casa și conturi la bănci
4.565 lei
Datorii
4.022 lei
Capitaluri
110.543 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2024 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
75.081 lei
Venituri totale
75.081 lei
Cheltuieli totale
44.993 lei
Profit brut
30.088 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
23.160 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
132.296 lei
Stocuri
Creanțe
130.000 lei
Casa și conturi la bănci
2.296 lei
Datorii
6.909 lei
Capitaluri
125.387 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2023 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
115.146 lei
Venituri totale
115.146 lei
Cheltuieli totale
70.364 lei
Profit brut
44.782 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
43.631 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
107.329 lei
Stocuri
Creanțe
90.000 lei
Casa și conturi la bănci
17.329 lei
Datorii
5.102 lei
Capitaluri
102.227 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2022 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
149.239 lei
Venituri totale
149.676 lei
Cheltuieli totale
80.074 lei
Profit brut
69.602 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
68.105 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
63.598 lei
Stocuri
Creanțe
60.000 lei
Casa și conturi la bănci
3.598 lei
Datorii
5.002 lei
Capitaluri
58.596 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2021 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
93.250 lei
Venituri totale
93.250 lei
Cheltuieli totale
70.356 lei
Profit brut
22.894 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
20.096 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
2.749 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
2.749 lei
Datorii
12.258 lei
Capitaluri
-9.509 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

2020 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
111.102 lei
Venituri totale
111.102 lei
Cheltuieli totale
61.322 lei
Profit brut
49.780 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
48.669 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
10.000 lei
Active circulante
84.457 lei
Stocuri
Creanțe
83.000 lei
Casa și conturi la bănci
1.457 lei
Datorii
2.262 lei
Capitaluri
92.195 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2019 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
166.564 lei
Venituri totale
166.774 lei
Cheltuieli totale
119.785 lei
Profit brut
46.989 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
45.301 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
10.000 lei
Active circulante
39.740 lei
Stocuri
Creanțe
36.000 lei
Casa și conturi la bănci
3.740 lei
Datorii
6.214 lei
Capitaluri
43.526 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2018 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
6.689 lei
Venituri totale
6.689 lei
Cheltuieli totale
8.597 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
1.908 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
1.975 lei
Active imobilizate
20.000 lei
Active circulante
4.384 lei
Stocuri
Creanțe
Casa și conturi la bănci
4.384 lei
Datorii
26.159 lei
Capitaluri
-1.775 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

Activități autorizate (CAEN)

  • 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului