FLYMUSIC IMOB S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Florești, Comuna Florești, înmatriculată la 9 noiembrie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- FLYMUSIC IMOB S.R.L.
- CUI
- 43299721
- Nr. înmatriculare
- J12/3665/2020
- EUID
- ROONRC.J12/3665/2020
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 9 noiembrie 2020
Sediu social
- Adresă
- TINERETULUI, nr. 44A, bl. Corp 2, sc. 1, et. II, ap. 29, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Localitate
- Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Cod poștal
- 407280
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.11.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BLAGA ANDRADA-DENISA — administrator
- FĂGĂRĂȘAN BOGDAN SEBASTIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 216 din 509 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Cluj, peste 58% dintre firmele clasei. Locul 28.863 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2.237%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96.159 lei | 8.837 lei | — | 16.978 lei | 14.680 lei | 2.298 lei |
| 2024 | 4.115 lei | -6.689 lei | — | 9.553 lei | 16.092 lei | -6.539 lei |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | — | 150 lei | 0 lei | 150 lei |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | — | 150 lei | 0 lei | 150 lei |
| 2021 | 0 lei | -31 lei | — | 150 lei | 0 lei | 150 lei |
| 2020 | 0 lei | -19 lei | — | 181 lei | 0 lei | 181 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 96.159 lei
- Venituri totale
- 96.159 lei
- Cheltuieli totale
- 86.362 lei
- Profit brut
- 9.797 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.837 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 16.978 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 3.662 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.316 lei
- Datorii
- 14.680 lei
- Capitaluri
- 2.298 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.115 lei
- Venituri totale
- 4.115 lei
- Cheltuieli totale
- 10.804 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.689 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.689 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.553 lei
- Stocuri
- 7.234 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.319 lei
- Datorii
- 16.092 lei
- Capitaluri
- -6.539 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 150 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 150 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 31 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 31 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 31 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 150 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 150 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 19 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 19 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 181 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 181 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 181 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9602 · Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului